ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

ارسال پیامک تبلیغاتی

 

در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه با شما صحبت کنیم.

اس ام اس انبوه کاربردهای زیادی دارد اما بسیاری از صاحبان کسب و کارها اطلاعات زیادی در مورد مزیت‌ها و کاربردهای استفاده از این روش تبلیغاتی ندارند.

ارسال پیامک انبوه چیست و چگونه اس ام اس تبلیغاتی انبوه بفرستیم؟

برای ارسال اس ام اس انبوه حتماً باید به مخابرات یا پیشخوان دولت مراجعه کنیم؟

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر است؟

شماره موبایل افراد را از کجا بیاوریم؟

این‌ها تنها بخشی از سؤالات مهم صاحبان کسب و کارها در مورد پیامک تبلیغاتی انبوه هستند. به همین دلیل ما در این مقاله سعی می‌کنیم هر آنچه باید در مورد این سرویس جذاب بدانید را در اختیار شما قرار دهیم. به شما قول می‌دهیم بعد از خواندن این مقاله سیر تا پیاز چگونگی ارسال پیامک تبلیغاتی را بدانید.

 

پیامک انبوه چیست؟

در پاسخ به سوال پیامک انبوه چیست باید گفت پیامک انبوه یک روش بسیار کارآمد برای ارسال پیامک به تعداد زیادی از افراد است. اگر شما بخواهید فروشتان را به سرعت افزایش دهید، یا یک اطلاعیه مهم تبلیغاتی و انتخاباتی را به سریع ترین شکل ممکن اطلاع رسانی کنید، بدون شک ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه یکی از گزینه‌های شما خواهد بود. روزانه تعداد زیادی پیامک تبلیغاتی برای همه ارسال می‌شود، بعضی از افراد می‌گویند پیامک تبلیغاتی جواب نمی‌دهد، حال سوال اینجاست! پس چرا از تعداد پیامک‌های تبلیغاتی کم نمی‌شود؟ اما در واقع اگر فقط یک بار از تبلیغات پیامکی انبوه (اصولی) استفاده کرده باشید، از نتایج آن شگفت زده خواهید شد.

 

نحوه ارسال اس ام اس انبوه؛ چگونه اس ام اس تبلیغاتی بفرستیم؟

بعضی از مشتریان ما فکر می‌کنند که برای ارسال پیامک انبوه باید به مخابرات یا پیشخوان دولت مراجعه کنند، حتی خیلی از افراد در اینترنت به دنبال پنل اس ام اس مخابرات هستند و تصور می‌کنند که مخابرات پنل پیامکی ارائه می‌دهد.

اجازه دهید خیالتان را راحت کنم، برای ارسال پیامک انبوه نیازی به مراجعه به مخابرات و دفاتر پیشخوان دولت نمی‌باشد همچنین به سخت افزار مخابراتی یا مودم سیمکارتی (GSM MODEM) برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه نیاز ندارید. تنها کاری که لازم است برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه انجام دهید خرید پنل پیامکی است. که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه با استفاده از پنل اس ام اس

پنل اس ام اس یک سامانه اینترنتی و تحت وب است که قابلیت ارسال اس ام اس تبلیغاتی را برای شما فراهم می‌کند. شما با خرید پنل پیامکی می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید. اما این تنها قابلیت پنل اس ام اس نمی‌باشد. یک پنل اس ام اس امکانات بسیار جذابی را برای شما فراهم می‌کند که ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه تنها یکی از آن‌ها است. ما قبلاً در یک مقاله به صورت مفصل در مورد پنل اس ام اس صحبت کرده‌ایم اگر دوست دارید در مورد پنل اس ام اس اطلاعات بیشتری داشته باشید مقاله پنل اس ام اس چیست را مطالعه نمایید.

 

بانک شماره موبایل را از کجا تهیه کنیم؟

در قدم بعدی، شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به بانک شماره موبایل نیاز دارید. بانک شماره موبایل استان و شهرها به صورت طبقه‌بندی شده در سامانه پیامکی وجود دارد، اگر شما می‌خواهید به افرادی که در تهران و در منطقه‌ خاصی از شهر هستند پیامک ارسال کنید نیازی به پیدا کردن جداگانه شماره موبایل این افراد نمی‌باشد. بیشتر سامانه‌های پیام کوتاه ، بانک شماره موبایل را به تفکیک و طبقه‌بندی شده در اختیار شما قرار می‌دهند تا شما بتوانید به سادگی بازاریابی پیامکی را انجام دهید.

در واقع یکی از مهمترین ویژگی‌های سامانه پیامک، بانک شماره موبایل بروز است تا شما بتوانید به مخاطب ها پیامک ارسال کنید و درگیر پیداکردن شماره موبایل نباشید. پس برای اینکه بتوانید پیامک انبوه بفرستید باید ابتدا به فکر خرید پنل اس ام اس باشید.

 

 

نحوه ارسال SMS تبلیغاتی انبوه به سراسر ایران و خارج از کشور

با خرید سامانه پیامکی از مجموعه طاها اس ام اس می‌توانید به تمام استان‌ها و شهرهای ایران پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید. علاوه بر این، قابلیت ارسال اس ام اس انبوه به خارج از کشور نیز وجود دارد. به این ترتیب مخاطبان شما در هر جایی باشند می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

 

چگونه پیامک انبوه تبلیغاتی بفرستیم؟

حال که متوجه شدید، پیامک تبلیغاتی چگونه ارسال می‌شود، لازم است با روش‌های مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا شوید و بدانید برای کسب و کار شما کدام روش نتیجه بهتری دارد و کدام مهره شطرنج را باید جا به جا کنید تا موفقیت بیشتری نسبت به رقبا بدست آورید.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه منطقه‌ای

زمانی که قصد دارید پیامک تبلیغاتی را به افراد یک شهر، استان یا حتی سراسر کشور ارسال کنید ( نامزدهای انتخاباتی و برندها و فروشگاه‌های محبوب برای برندسازی و جذب مشتری ) از این روش برای تبلیغات و برند سازی استفاده می‌کنند.

 

ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه براساس کد پستی

در روش ارسال پیامک براساس کدپستی شما می‌توانید به افرادی که در مکان مورد نظر شما ساکن هستند پیامک ارسال کنید و این مورد برای جذب مشتری و افزایش فروش و جلب توجه ساکنان یک محله بسیار کاربردی است.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق نقشه گوگل

این نوع ارسال به مخاطبان از روی GoogleMap ( نقشه گوگل ) انتخاب شده و پیامک تبلیغاتی به آن ها ارسال میشود. بانک شماره ها از روی کد پستی معادل سازی شده و جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی، پیاده سازی شده است.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه از طریق فایل اکسل

در روش ارسال پیامک از طریق فایل اکسل شما می‌توانید به افرادی که شماره موبایل‌ آن‌ها را در فایل اکسل دارید، در دفترچه تلفن پنل پیامک خود ذخیره و یا برای هر ارسال بارگذاری و به آن‌ها پیامک ارسال کنید.

 

ارسال پیامک از طریق دکل BTS

ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS برای اپراتور ایرانسل است که از این طریق شما می‌توانید به افرادی که از یک دکل مخابراتی سرویس می‌گیرند پیامک ارسال کنید. با استفاده از سرویس دکل مخابراتی BTS ، شما قادر خواهید بود به کسانیکه تازگی به مکانی رفته اند پیامک ارسال کنید.

 

ارسال پیامک محله ای

این روش ارسال پیامک فعلا برای محله های تهران امکان پذیر می باشد.

 

ارسال پیامک انبوه بر اساس سن و جنسیت

در روش ارسال پیامک براساس سن و جنسیت شما می‌توانید به مخاطب هدفتان در بازه سنی و جنسیتی مورد نظر خود، به عنوان مثال : بانوان در رنج سنی 20 تا 45 سال پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

 

 

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چگونه محاسبه می‌شود؟

در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی، هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه بسیار مقرون به صرفه است، مثلاً اگر بخواهید برای یک جمع 1000 نفره تراکت پخش کنید احتمالاً برای شما چاپ 1000 تراکت مقرون به صرفه نباشد اما پیامک تبلیغاتی انعطاف پذیر است، شما می‌توانید پیامک تبلیغاتی را حتی برای یک نفر هم ارسال کنید و هزینه ارسال پیامک براساس افرادی که پیامک شما را دریافت می‌کنند محاسبه شده و هزینه پیامک افرادی که پیامک تبلیغاتی شما را دریافت نمی‌کنند ( لیست سیاه ) عودت داده می‌شود.

 

چگونه پیامک تبلیغاتی بفرستیم؟

حال که با نحوه ارسال اس ام اس تبلیغاتی آشنا شدید و متوجه شدید ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه تنها با داشتن یک پنل اس ام اس امکان پذیر است، برای ارسال پیامک انبوه دو راهکار وجود دارد: در روش اول، می‌توانید ارسال اس ام اس انبوه را به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیامکی  ( مانند طاها اس ام اس ) بسپارید. در روش دوم می‌توانید از سایت ما یک پنل پیامکی تهیه کنید و خودتان به بانک شماره موبایل دسترسی داشته باشید و پیامک انبوه ارسال نمایید.

همانطور که متوجه شدید خوشبختانه با خرید پنل اس ام اس، شما مشکل بانک شماره موبایل ندارید چرا که ما به صورت رایگان بانک شماره موبایل‌های طبقه بندی شده را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و خرید پنل اس ام اس با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان تلفنی بهرمند شوید. مشاوران حرفه‌ای ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

خرید پنل پیامکی

دستگاه ذخیره شماره موبایل

شهر هوشمند اینترنتی

طراحی وبسایت

تبلیغات شبکه های اجتماعی

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید