پایه

حرفه ای

الماس

ویژه

امکانات اولیه
پایه / رایگان
اقتصادی
حرفه ای
الماس
ارسال پیامک تکی
متن خود را تایپ و شماره گیرنده را مشخص کنید، سپس کافیست گزینه ارسال را انتخاب نمایید، طی چند ثانیه پیامک شما رسیده است.
ارسال پیامک انبوه
بانک شماره های خود را به صورت دستی، فایل اکسل یا تکست بارگذاری کنید و پس از تایپ متن پیامک و انتخاب گزینه ارسال، پیامک شما به دست مخاطبان رسیده است.
ارسال پیامک از فایل اکسل
اگر شماره موبایل مشتریان شما در فایل اکسل قرار دارد به سادگی می توانید به شماره موبایل‌هایی که در فایل اکسل دارید پیامک انبوه ارسال کنید یا این شماره موبایل‌ها را در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره کنید تا در زمان لزوم برای مخاطبینتان پیامک گروهی ارسال کنید.
ارسال پیامک صوتی انبوه
صدای دلنشین و گرمتان را با موبایل یا ویس رکوردر ظبط سپس کافیست صوتی را در سامانه پیامک آپلود کنید و مخاطین خود را انتخاب کنید تا با شماره موبایل مخاطبین شما تماس گرفته شود و صدای شما پخش شود، می‌توانید تنظیم کنید در صورت اشغال بودن شماره مجددا با مخاطب شما تماس گرفته شود تا در نهایت صدای شما برای مخاطب پخش شود.
گزارش پیامک های ارسالی
پس از ارسال پیامک به صورت تکی یا انبوه، گزارش پیامک های ارسالی خود را با دریافت یک فایل اکسل شامل شماره تماس و وضعیت پیامک (ارسال شده، لیست سیاه مخابراتی،رسیده به گوشی) خواهید داشت.
بازگشت اعتبار پیامک های ناموفق
به صورت خودکار هزینه پیامک های ناموفق به حساب شما بازگشت داده می شود.
ارسال پیامک به خارج از ایران
اگر نیازمند ارسال پیامک اطلاع رسانی به خارج از کشور هستید، این امکان برای شما فراهم است تا با خرید خط و پیامک (با تعرفه بین الملل) ارسال های خود را انجام دهید.
جذب مشتری
ارسال بر اساس محله، منطقه و شهر
محله، منطقه یا حتی شهر مورد نظر خود را انتخاب و متن پیامک را تایپ کنید، سپس تعدادی که میخواهید ارسال گردد را مشخص کنید و طی چند ثانیه پیامک خود را به بانک شماره هدف ارسال کنید.
ارسال بر اساس مشاغل
صنف یا شغل مورد نظر خود را انتخاب و متن پیامک را تایپ کنید، سپس تعدادی که میخواهید ارسال گردد را مشخص کنید و طی چند ثانیه پیامک خود را به بانک شماره هدف ارسال کنید..
اگر بانک خاصی مد نظر شماست، برای اطلاع از موجودی آن در سامانه با شماره ۲۸۴۲۳۷۱۲-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
ارسال به کد پستی (همراه اول و ایرانسل)
تمامی شماره های موبایل را بر اساس ۹ رقم کد پستی در اختیار شما می گذاریم، شما می توانید با وارد کردن ۱ الی ۹ رقم کدپستی، محله هدف خود را برای ارسال پیامک مشخص کنید، هرچقدر تعداد ارقام بیشتری از کدپستی را مشخص کنید، محله و منطقه کوچکتری را هدف قرار خواهید داد.
ارسال بر اساس نقشه (پیامپ)
نقشه ی شهر های بزرگ از جمله تهران، مشهد، اصفهان، کرج، تبریز، شیراز، اهواز، قم، رشت، کرمان، یزد، ارومیه، کرمانشاه، اراک، زنجان، اردبیل و بندر عباس در اختیار شما است، تا بر روی نقشه محله مورد نظر خود را انتخاب و تعداد شماره مورد نظر خود را مشخص کنید سپس متن پیامک را تایپ و ارسال خود را انجام دهید.
ارسال بر اساس سن و جنسیت
این سرویس مختص شماره های دائمی و اعتباری همراه اول می باشد و دارای امکانات زیر است:
 • انتخاب استان و شهر هدف
 • انتخاب شماره های دائمی یا اعتباری
 • انتخاب پیش شماره، اولین و آخرین شماره
 • مرتب سازی شماره های انتخابی بر اساس حروف الفبا
 • انتخاب بازه سنی از سال ** تا سال **
 • قابلیت انتخاب جنسیت (مرد و زن).
ارسال بر اساس دکل BTS
از طریق این سرویس می توانید به موبایل های حاضر در دکل های ایرانسل منطقه مورد نظر خود بر اساس شعاع اطراف دکل پیام های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید، برخی از نکات ارسال از طریق دکل ایرانسل به شرح زیر است:
 • شماره های هر دکل به صورت میانگین بین ۱۵ روز تا ۱ هفته آپدیت و به روز رسانی می گردند.
 • از آنجایی که اطلاعات خطوط بین ساعت ۱۲ شب تا ۲ نیمه شب آپدیت میشود بنابراین قریب به اتفاق خطوط مربوط به ساکنین منطقه می باشد.
 • حداقل تعداد ارسال ۵۰ هزار پیامک در هر منطقه میباشد.
 • ارسال از این طریق دارای گزارش ارسال نمی باشد .
 • ارسال از این طریق فقط به خطوط روشن ارسال شده و هیچ ارسال نشده ای ندارد بنابراین هیچ گونه هزینه ای عودت داده نخواهد شد
ارسال با تفكيک پیش شماره
به کمک سرویس ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، شما ‌توانید به در شهرهای مورد نظرتان به پیش شمارهای خاصی پیامک ارسال کنید، مثلا می‌توانید در شهر تهران به پیش شماره‌های رند و کد۱ تهران پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید. لازم به ذکر است این سرویس برای تمام شهرهای سراسر کشور فعال می‌باشد. مثال: شما می‌توانید به شماره موبایل‌های فعال تهران با کد ۰۹۱۲۱۰۰ پیامک تبلیغاتی خود را ارسال نمایید.
نگهداری مشتری
دفترچه تلفن
دفترچه تلفن به شما امکان ثبت شماره تماس به همراه مشخصات کامل (اختیاری) را می دهد، تا به سادگی و در هر زمانی اطلاع رسانی های خود را به لیست شماره خود ارسال کنید. شما می توانید با بارگذاری فایل اکسل، فایل تکست، کپی لیست شماره و ثبت مشخصات به صورت تکی، مشترکین خود را به دفترچه تلفن اضافه کنید.
گروه بندی دفترچه تلفن
با گروه بندی دفترچه تلفن خود می توانید لیست شماره های خود را مدیریت کنید و بر اساس موضوع، شماره های خود را دسته بندی کنید.
ارسال پیامک به دفترچه تلفن
ارسال پیامک به دفترچه تلفن، دسترسی ارسال پیامک در لحظه را به مشترکین انتخابی شما یا گروهی خاص از مشترکین شما را در اختیارتان می گذارد.
ارسال هوشمند پیامک به دفترچه تلفن
به کمک این سرویس، امکان استفاده از نام، نام خانوادگی و دیگر مشخصات افراد مشترک دفترچه تلفن شما، در متن پیامک ارسالی خواهد بود.
عضویت خودکار در دفترچه تلفن
زمانی که مخاطب یک پیامک به خط شما ارسال کند، به صورت خودکار به دفترچه تلفن شما اضافه خواهد شد. مثال: هنگامی که مشتری عدد ۱ را به شمارۀ ۳۰۰۰۲۱۵۵۱۰ ارسال کند، به دفترچه تلفن ما (طاهااس‌ام‌اس) اضافه می‌شود و پیامک تشکری برای او ارسال خواهد شد.
لغو عضویت خودکار در دفترچه تلفن
زمانی که مخاطب یک پیامک به خط شما ارسال کند، به صورت خودکار از دفترچه تلفن شما حذف خواهد شد. مثال: هنگامی که مشتری عدد ۲ را به شمارۀ ۳۰۰۰۲۱۵۵۱۰ ارسال کند، از دفترچه تلفن ما حذف می‌شود و پیامک تشکری برای همراهی او به همراه جویا شدن علت لغو خبرنامه ارسال خواهد شد.
پیامک مناسبت و یادآور پیامکی
روز تولد، سالگرد ازدواج و.. مخاطبین خود را تنظیم می کنید و بر اساس هر مناسبت، متن پیامک ارسالی را درج می کنید، سامانه به صورت خودکار متون را بر اساس مناسبتها برای مشترکین شما ارسال می کند.
پاسخ خودکار بر اساس پیامک دریافتی
زمانی که مخاطب یک پیامک به خط شما ارسال کند، به صورت خودکار پیامکی که شما تنظیم کرده اید، ارسال خواهد شد. مثال: هنگامی که مشتری عدد ۳ را به شمارۀ ۳۰۰۰۲۱۵۵۱۰ ارسال کند، اطلاعات حساب و تماس با ما ارسال خواهد شد.
یادآوری زماندار
با تنظیم یادآور زماندار، پیامک همانند آلارم موبایل عمل کرده و امکان تکرار یادآوری یکبار، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه در ساعت خاصی به همراه تکرار پس از چند دقیقه و ساعت و غیر فعال سازی از طریق تلفن همراه را امکان پذیر می کند. مثال: برای یادآوری پرداخت اجاره، پیامکی هر ماه ساعت ۸ صبح به مدیر مالی ما ارسال می گردد.
پیامک سر رسید
با استفاده از سرویس پیامک سر رسید، امکان تنظیم پیامکی با تکرار ارسال پس از تعداد روز، هفته، ماه و سال مورد نظر خود را به همراه تنظیم تاریخ خاتمه ارسال و ساعت ارسال را خواهید داشت.
تعامل با مشتری
ارسال زمان بندی
با استفاده از این ماژول می توانید ارسال های زمان دار خود را در بازه زمانی یکباره، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه انجام دهید.
ارسال هوشمند کلمات کلیدی
با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود با بارگذاری فایل اکسل به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید. به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که ۱۰۰ پیامک با اسامی و اعتبار هر یک از کاربران خود را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید :
 • آقای مهدی امامی اعتبار شما ۱۲۳۰۰ ریال می باشد.
 • خانم مریم اسدی اعتبار شما ۲۴۵۶۰۰ ریال می باشد.
ارسال هوشمند زمان دار
این سرویس دقیقا همانند ارسال هوشمند است با این تفاوت که میتوانید زمان بندی ارسال را برای ارسال های هوشمند خود انجام دهید.
ارسال متناظر
این سرویس به شما این امکان را می دهد که برای هر شماره یک متن متناظر در نظر گرفته و یکجا ارسال نمایید.
ارسال متناظر زمان دار
این سرویس به شما این امکان را می دهد که برای هر شماره یک متن متناظر در نظر گرفته و به صورت یکجا به همراه زمان بندی ارسال نمایید.
نظرسنجی و قرعه کشی پیامکی
با استفاده از سرویس نظرسنجی می توانید یک سوال مطرح کرده و برای این سوال چندین گزینه متفاوت ایجاد نمایید، این سرویس امکانات زیر را نیز در اختیار شما می گذارد:
 • – از طریق این بخش میتوانید یک سوال مطرح کرده و برای این سوال چندین گزینه ایجاد نمایید.
 • هر گزینه میتواند شامل عنوان و کلیدواژه باشد ، مخاطبین پس از ارسال کلیدواژه به شماره مورد نظر در نظر سنجی شرکت می کنند.
 • پاسخ ها میتوانید گزینه های انتخابی توسط مخاطبین را به تفکیک مشاهده و گزارش گیری نمایید.
 • گزارش نظرسنجی را می توانید بر روی انواع نمودار (شامل میله ای، دایره ای، خطی، رادار، هرمی) مشاهده، تحلیل و بررسی نمایید.
 • قرعه کشی در بین شرکت کنندگان در نظرسنجی امکان پذیر است.
آزمون ساز پیامکی
با استفاده از سرویس آزمون ساز، امکان برگذاری آزمون های پیامکی به صورت تستی با در نظر گرفتن زمان محدود و نمره منفی به همراه ارائه گزارش را خواهید داشت، کاربر با ارسال هر پاسخ، سوال جدیدی دریافت خواهد کرد و در پایان نیز نمره با در نظر گرفتن نمره منفی (اختیاری) ارسال می گردد.
برگذاری مسابقه پیامکی
از طریق این سرویس میتوانید یک یا چند مسابقه پیامکی راه اندازی کرده ، برای هر مسابقه چندین سوال در نظر بگیرید. هنگامی که کاربر کلیدواژه ای مشخص شده توسط شما را ارسال می کند مسابقه شروع شده و سوالات به ترتیب برای کاربر ارسال می کند. در انتها سیستم به صورت خودکار امتیاز پاسخ ها را جمع بندی کرده و امتیاز مخاطب را برآورده و ارسال می کند.
تایید کد های دریافتی و قرعه کشی
با استفاده از این سرویس شما ابتدا کد های خود را توسط فایل اکسل در سامانه بارگذاری می کنید، در صورتی که کاربر یکی از این کدها را به سامانه ارسال کند، کد ارسال شده توسط شخص به همراه شماره موبایل وی در سیستم ذخیره می شود و پیغام تنظیم شده برای کاربر ارسال می گردد، همچنین در صورت ارسال کد اشتباه و تکراری نیز متن معین شده برای هر کدام ارسال خواهد شد. علاوه بر متن های کلی مذکور میتوان برای هر کد نیز یک پاسخ اختصاصی تعریف کرد. تمامی شماره موبایل ها و کدهای ارسال شده در سامانه ذخیره شده و به تفکیک قابل گزارش گیری می باشند. کاربرد این سرویس در بخش های مشابه زیر است:
 • ایجاد سامانه کد خوان ، کارت گارانتی ، کارت قرعه کشی و….
 • ایجاد سامانه پاسخ بر اساس کد، بدین شکل که کاربر با ارسال هر کد پاسخ مربوط به آن کد را دریافت می کند
ارسال خودکار کد خوان
با استفاده از این سرویس ،امکان تنظیم کلیدواژه برای ارائه کدهای متفاوت را خواهید داشت، کاربرد این سرویس برای فروش شارژ، کد فعالسازی و… می باشد و می توانید از قبول شماره موبایل تکراری یا شماره موبایل خارج از دفترچه تلفن جلوگیری کنید. مثال: کاربر با ارسال کد verifysms به خط 3000215510 کد متفاوتی برای فعالسازی سرویس خود دریافت می کند.
ارسال خودکار شماره
از طریق این سرویس می توانید کلید واژه ای را تعیین کنید که کاربر با ارسال آن، یک شماره را دریافت نماید، شماره مورد نظر تولید خود سیستم است که از اعداد مورد نظر شما شروع و پایان می یابد و گام پرش آن را نیز می توانید تنظیم کنید.
نوبت دهی پیامکی
به کمک این ابزار از پاسخگویی، جستجو، مرتب کردن و ثبت نوبت ها در دفتر بی نیاز خواهید شد. کافی است ساعات و روزهای آزاد خود و همچنین فاصله زمانی بین هر نوبت را در سیستم ثبت کنید. مثلا شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ و هر نوبت ۳۰ دقیقه. اکنون سیستم بطور خودکار برای هر پیامی که با کلید واژه تعریف شده از سوی شما مواجه شود، یک نوبت (تصادفی یا ترتیبی) به مخاطب اختصاص خواهد داد. همچنین در صورت فعال کردن پیامک تایید، سیستم بعد از اعلام نوبت با ارسال پیامی دیگر از مخاطب می خواهد که نوبت اختصاص داده شده را تایید کند. در صورت تایید، نوبت وی ثبت می گردد و در غیر این صورت فسخ می گردد. همچنین می توانید با تنظیم سیستم زمان ویزیت را یک روز قبل به اطلاع مشتری برسانید. شاید برای مشتریان خود اعتبار در نظر گرفته اید. در این صورت هر بار که نوبت برای وی اختصاص داده می شود از اعتبارش کاسته شده و در صورت عدم اعتبار پیامک شارژ اعتبار ارسال می گردد.
تحلیلگر و فیلتر پیامک
این سرویس امکان تحلیل پیامک های دریافتی را در اختیار شما می گذارد، شما می توانید شروط مختلفی را برای یک کلیدواژه و پیامک دریافتی (مثال کلیدواژه برابر با register، شروع با r، پایان با r، شامل gis و…) تعریف کنید. سپس با دریافت پیامک از سمت کاربرامکانات زیر در اختیار شما خواهد بود:
 • اضافه شدن در دفترچه تلفن (همانند سرویس اضافه به لیست)
 • ارسال پیامک به کاربر پس از دریافت
 • درج شماره موبایل برای ارسال یک نسخه از پیامک های دریافتی
 • ارسال یک نسخه از پیامک دریافتی به یک یا چند ایمیل
 • ارسال اطلاعات پیامک دریافتی به url (برای برنامه نویسان)
 • اختصاص اعتبار در دفترچه تلفن (پیامک اعتباری)
 • فعال بودن تحلیلگر فقط برای اعضای یک گروه خاص از دفترچه تلفن
ارسال کارت ویزیت الکترونیکی
به واسطه این سرویس میتوانید اطلاعاتی همانند : نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره همراه خود یا دیگران را تعیین کرده و به شماره های موبایل منتخب ارسال نمایید، کاربران علاوه بر دریافت پیامک امکان ذخیره سازی اطلاعات را به عنوان یکی از اعضای دفترچه تلفن موبایل خود خواهند داشت.
پاسخ زماندار
پاسخ زمان دار سرویسی است برای ارائه کلیدواژه ۴ رقمی به کاربر که کاربر با ارسال آن شرایط زیر را می تواند رقم بزند:
 • ارسال پیامک پاسخ بر اساس بازه زمانی
 • اضافه به دفترچه تلفن (همانند اضافه به لیست)
 • ارسال ایمیل اطلاع رسانی به ایمیل های ثبت شده در سرویس
 • ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های ثبت شده در سرویس
لیست ویژه
با استفاده از سرویس لیست ویژه شما دسترسی به عملیات های زیر را دارا هستید:
 • لیست سیاه: ممنوع کردن ارسال و دریافت پیامک به لیست شماره های موبایل خاص
 • لیست سفید: ارسال و دریافت پیامک تنها به شماره موبایل های خاص
ارسال پیامک به بلک‌لیست
ارسال پیامک با خط خدماتی
برای ارسال پیامک اطلاع رسانی (مانند کدفعال سازی، یاداوری پرداخت بدهی، ارسال کدرهگیری مرسولات و…) به شماره‌ موبایل‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند می‌توانید بدون پرداخت سفته از خط خدماتی ما استفاده کنید و با سرعت بالا به تمامی شماره موبایل‌ها پیامک بفرستید. مثال۱: کدفعال سازی شما ۲۳۴۵۴ (طاها اس‌ام‌اس) مثال۲: ولی محترم یسنا پروین فرزند شما امروز در مدرسه حضور ندارد.
ارسال پیامک با سیم‌کارت
برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند می‌توانید از خط ارسال پیامک با سیمکارت استفاده نمایید، در این حالت پیامک تبلیغاتی شما به شماره موبایل‌هایی که دریافت پیامک را مسدود کرده‌اند نیز ارسال می شود، لازم به ذکر است ارسال اس ام اس با سیم کارت ممکن است تا ۲۴ ساعت تاخیر داشته باشد.
وب سرویس و API
دسترسی کامل به وب سرویس
وب سرویس طاها اس‌ام‌اس امکان مدیریت، ارسال و دریافت پیامک را از طریق وب سایت و نرم افزار های اختصاصی فراهم می کند.
وب سرویس صوتی
تیم ما نمونه کد های 14 زبان برنامه نویسی را برای اتصال به وب سرویس مدیریت، ارسال و دریافت پیامک در Github قرار داده تا به سادگی بتوانید از وب سرویس طاها اس‌ام‌اس استفاده کنید.
مستندات وب سرویس
مستندات وب سرویس طاها اس‌ام‌اس به همراه نمونه کد برای ۱۴ زبان برنامه نویسی به شما کمک می کند تا بر اساس متد مورد نظر از پارامتر های ورودی اجباری و اختیاری به همراه مقادیر بازگشتی مطلع شوید.
آزمایشگاه افزونه پیامکی
اگر از سیستم های مدیریت محتوای محبوبی (همانند وردپرس، جوملا، پرستاشاپ، اپن کارت، مجنتو، whmcs و…) برای وب سایت و فروشگاه اینترنتی خود استفاده می کنید، آزمایشگاه طاها اس‌ام‌اس با بیش از 15 افزونه و ماژول به شما کمک می کند تا طی چند دقیقه وب سایت خود را به پیامک مجهز کنید.
انتقال پیامک دریافتی به url
با استفاده از وب سرویس شما می توانید پیامک‌های دریافتی به خط اختصاصی را به دیتابیس سایت یا ادرس ایمیل خود به صورت رایگان منتقل نمایید و به محض دریافت پیامک بروی خط اختصاصی شما سامانه پیامک طاها اس‌ام‌اس پیامک را به ایمیل یا url مورد نظر شما منتقل می کند.
وب سرویس خدماتی
با استفاده از این سرویس، امکان استفاده از خطوط خدماتی اشتراکی طاها اس‌ام‌اس (ارسال به کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند) را برای ارسال هایی وب سرویس خواهید داشت.
تنظیمات و پشتیبانی
پشتیبانی تلفنی، آنلاین و ایمیل
تیم پشتیبانی طاها اس‌ام‌اس برای آموزش و پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما، روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۲۲ و روز های پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل رسمی از ساعت ۹ الی ۱۷ پاسخگوی تماس تلفنی شما می باشد. همچنین در ساعاتی که پشتیبانی تلفنی فعال یا غیر فعال است امکان درج تیکت و ارسال ایمیل امکان پذیر است و تیم متعهد خواهد بود تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشد.
راهنمای آنلاین سامانه
برای استفاده راحت تر از سامانه، راهنمای آنلاین مرحله به مرحله استفاده از تمامی سرویس های سامانه در اختیار شما خواهد بود.
ایجاد همکار
توسط این سرویس، می توانید همکاران یا کارمندانی را درج کرده و برای هر کدام از آن ها دسترسی به بخش های مختلف سامانه را مشخص کنید، همچنین برای هر کاربر می توانید میزان موجودی (اعتبار ارسال پیامک)، ایشان را به صورت کامل مدیریت نمایید.
شارژ آنلاین سامانه
برای ارسال پیام کوتاه خود در هر زمان و مکانی امکان پرداخت آنلاین و خرید اعتبار پیامکی را با استفاده از کارت های شبکه شتاب دارا هستید.
تراکنش های مالی (ریز جزئیات هزینه ها)
سرویس تراکنش های مالی به شما کمک می کند تا در جریان ریز جزئیات شارژ آنلاین و آفلاین، خرید خط، پیامک های ارسالی و هزینه آن و…. باشید.
ارسال از موبایل
سرویس ارسال از موبایل، امکان مدیریت و ارسال پیامک را با استفاده از موبایل و ارسال پیامک دستوری از طریق تلفن همراه شما را در اختیارتان می گذارد.
ایمیل پیامک
سرویس ایمیل پیامک، پیامک های دریافتی شما را به ایمیل مورد نظر شما ارسال می کند.
انتقال پیامک به موبایل
سرویس انتقال پیامک، پیامک های دریافتی شما را به شماره موبایل مورد نظر شما ارسال می کند.
خطوط عمومی و اختصاصی
خطوط ۶ و ۸ رقمی ارسال انبوه
برای ارسال های انبوه (ارسال بیشتر از ۱۰ پیامک) بیش از ۶ خط پیامکی ۶ الی ۸ رقمی را در اختیار شما می گذاریم تا بدون خرید خطوط کوتاه، بتوانید ارسال های خود را از خطوطی با تعداد ارقام کم انجام دهید.
دو خط اختصاصی هدیه ۵۰۰۰
خط اختصاصی هدیه متناظر با شماره موبایل
شماره متناظر با شماره موبایل صورت ۵۰۰+شماره موبایل شما خواهد بود. (مثلا ۵۰۰۰۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹) نکته قابل تامل در مورد خطوط متناظر با شماره موبایل این است که اگر دریافت کننده پیامک شماره اصلی شماره در گوشی موبایل داشته باشد، زمانی که شما به صورت انبوه با این خط پیامک ارسال می کنید، دریافت کننده پیامک متوجه این موضوع نمی‌شود و اسمی که شماره موبایل شما را ذخیره کرده است برایش نمایش داده می شود در واقع دریافت کننده پیامک تصویر میکند شما با موبایل خود این پیامک را ارسال کرده اید. برای فعال سازی خط متناظر با شماره موبایل به سند سیم کارت نیاز می باشد.
قابلیت انتخاب خطوط اختصاصی هدیه
خرید آنلاین خط اختصاصی دلخواه
بر روی سامانه امکان ثبت خطوط اختصاصی ۶ الی ۱۵ رقمی اپراتور های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ۰۲۱ و ۲۱۰۰۰ را خواهید داشت.
تعرفه ها (بر اساس تومان)
پایه
حرفه ای
الماس
ویژه
هزینه دریافت پیامک
رایگان
رایگان
رایگان
رایگان
۶۴.۷
۵۶.۴
۵۲.۲
۴۸
۴۶.۵
۴۰.۵
۳۷.۵
۳۴.۵
شارژ هدیه
۵ هزار تومان
۱۰ هزار تومان
20 هزار تومان
30 هزار تومان
هزینه تمدید سامانه
رایگان
رایگان
رایگان
رایگان
قیمت سامانه
۴۸.۰۰۰ تومان
۱۴۵.۰۰۰ تومان
۳۵۰.۰۰۰ تومان
۵۹۰.۰۰۰ تومان

طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی و باتوجه به بند الحاقی تبصره ۶ لایحه بودجه سال ۱۴۰۱، مبلغ ۳۰ ریال "در زمان ارسال" به مبالغ فوق اضافه می گردد.