سامانه ارسال پیامک هوشمند (2)

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

سامانه ارسال پیامک هوشمند(2)

سامانه ارسال پیامک هوشمند (2)

سامانه ارسال پیامک هوشمند(2)

سامانه ارسال پیامک هوشمند چیست و چگونه کار می‌کند؟

انچه در مقاله قبل اموختیم :

در مقاله قبل در مورد مبحث سامانه پیامک هوشمند چیست؟ و اینکه چگونه کار میکند؟ و مزایا ارسال پیامک هوشمند چیست؟ مطالبی خدمتتون ارائه کردیم. اگر هنوز مقاله قبلی را مطالعه نکرده اید میتوانید با کلیک برروی سامانه ارسال پیامک هوشمند به مطالعه ان بپردازید .

انچه در این مقاله مورد بررسی قرار داده خواهد شد :

سامانه پیام هوشمند مناسب چه افرادی است؟

ارسال پیام هوشمند کاربردهای فراوانی دارد و بسیاری از افراد می‌توانند از مزایای آن بهره مند شوند. شرکت‌های بیمه، مراکز آموزشی مانند مدارس و دانشگاه‌ها، مراکز درمانی، سایت‌ها و اپلیکیشن ها از جمله اصلی‌ترین مشتریان این سامانه هستند.

برای مثال مدارس می‌توانند در هنگام ارسال کارنامه برای اولیا از این سامانه استفاده کنند. با ایجاد یک فایل اکسل، می‌توان نام دانش آموز و نمرات دروس و معدل کل را در هر پیامک تغییر داد و یک پیامک اختصاصی برای هرکدام از اولیا ارسال کرد.

همانطور که اشاره کردیم با استفاده از پنل طاها اس ام اس و خرید خط خدماتی دیگر نگران بلاک شدن اس ام اس های خود نیز نخواهید بود.

سانانه ارسال پیامک هوشمند (2)

سامانه ارسال پیامک هوشمند(2)

هزینه فعال سازی سامانه پیامک هوشمند چقدر است؟

حالا که با سامانه ارسال پیام هوشمند، نحوه کار مزایای آن آشنا شدید، احتمالاً شما هم به فکر استفاده از آن افتاده‌اید درسته؟

این سامانه می‌تواند در کسب و کار شما تغییرات زیادی ایجاد کند و باعث راحت شدن انجام بسیاری از کارها بشود.

برای استفاده از این  سامانه شما نیاز به یک پنل اس ام اس و فعال سازی ماژول ارسال پیامک دارید.

با مراجعه به صفحه تعرفه‌ها در سایت طاها اس ام اس می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت پنل های مختلف به دست آورید.

طاها اس ام اس، سامانه هوشمند ارسال پیامک

در این مقاله به بررسی سامانه ارسال پیام هوشمند پرداختیم و ویژگی‌های آن را بررسی کردیم. نحوه کار با این سامانه بسیار راحت است و می‌تواند کمک بزرگی برای مدارس، ادارات، سایت‌ها و اصناف باشد.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید، کافی است تا با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید. همکاران ما در بخش پشتیبانی مشتاق شنیدن صدای گرم شما و پاسخگویی به سؤالات احتمالی هستند.

طاها اس ام اس به عنوان بهترین ارائه کننده پنل اس ام اس در ایران همواره ارائه کننده جدیدترین امکانات ارسال پیامک بوده است. با استفاده از خدمات ما می‌توانید به راحتی کسب و کار خود را متحول کنید.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید