سامانه ارسال پیامک هوشمند

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

سامانه ارسال پیامک هوشمند چیست و چگونه کار می‌کند؟

سامانه ارسال پیامک هوشمند

سامانه ارسال پیامک هوشمند

پنل های پیامکی کار ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و انبوه را بسیار ساده‌تر کرده‌اند. این پنل ها امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهند. قابلیت اتصال به سایت و اپلیکیشن، ارسال پیامک انبوه منطقه‌ای، ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس سن، جنسیت و … از جمله مزایای پنل های پیامکی هستند.

یکی از مهم‌ترین مزایای پنل اس ام اس، قابلیت ارسال پیام هوشمند است. سامانه ارسال پیام هوشمند به شما این امکان را می‌دهد تا در اسرع وقت برای افراد مختلف پیامک‌هایی با محتوای شخصی سازی شده ارسال کنید. با طاها اس ام اس همراه باشید تا به بررسی سامانه ارسال پیام هوشمند بپردازیم.

سامانه ارسال پیامک هوشمند چیست؟

سامانه ارسال پیامک هوشمند در واقع یک ماژول است که به شما اجازه می‌دهد تا پیام‌های شخصی سازی شده برای افراد مختلف ارسال کنید. این ماژول با استفاده از یک فایل اکسل که در آن متغیرهای مختلف اعمال شده‌اند کار می‌کند.

به این ترتیب می‌تواند متن یکسانی را برای تعداد زیادی از افراد ارسال کند اما با تغییر در متغیرهای درون متن پیامک، این پیامک‌ها را برای هر شخص شخصی سازی کند.

برای مثال تغییر نام دریافت کننده پیامک در متن پیام یکی از مزایای استفاده از سامانه ارسال پیامک هوشمند است. شما با استفاده از پنل اس ام اس طاها اس ام اس می‌توانید از قابلیت‌های سامانه ارسال پیام هوشمند بهره مند شوید.

سامانه ارسال پیامک هوشمند

سامانه ارسال پیامک هوشمند

سامانه ارسال پیام هوشمند چگونه کار می‌کند؟

نحوه کار با این سامانه بسیار ساده و کاربردی است. برای مثال فرض کنید که قصد دارید بعد از خرید از سایت، یک پیامک حاوی اطلاعات خرید برای مشتری خود ارسال کنید. متن این پیامک تقریباً برای همه خریدها یکسان است.

اما متغیرهایی مانند زمان خرید، نام خریدار و نام جنس خریداری شده وجود دارد که باید برای هر فرد تغییر کند. در چنین شرایطی شما به جای تغییر دستی تک تک پیام‌ها، کافی است تا از ماژول ارسال پیام هوشمند استفاده کنید.

با استفاده از این ماژول شما می‌توانید متغیرهای خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که بخشی از متن را ثابت و فیلدهای مورد نظر شما را تغییر دهد. ما در طاها اس ام اس امکان دانلود انواع ماژول‌های ارسال پیامک برای وردپرس، جوملا، پریستاشاپ و … را برای شما فراهم کرده‌ایم.

با کمک این ماژول‌ها و وب سرویس پیامکی طاها اس ام اس می‌توانید به راحتی پیام هوشمند ارسال کنید. از مزایای پنل هوشمند طاها امکان ارسال پیامک خدماتی و عبور از لیست سیاه است. به این ترتیب پیامک‌های شما توسط همه افراد دریافت می‌شوند.

مزایای ارسال پیامک هوشمند چیست؟

ارسال پیام هوشمند مزایای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. مهم‌ترین مزیت این سیستم ارسال پیامک‌های اختصاصی برای افراد مختلف است. علاوه براین سرعت بالای پنل اس ام اس طاها این امکان را به شما می‌دهد تا در کمتر از 5 ثانیه یک پیامک اختصاصی برای مخاطبان خود ارسال کنید.

در کنار این موارد، باید به کاهش هزینه‌های ارسال پیامک و مهم‌تر از آن برندسازی اشاره کرد. زمانی که کاربران شما پیامکی با نام خود دریافت می‌کنند که حاوی اطلاعات اختصاصی برای آن‌ها است، قطعاً احساس رضایت بیشتری خواهند کرد.

شما می‌توانید از این سیستم در تبلیغات پیامکی خود نیز استفاد کنید. با ایجاد یک فایل اکسل می‌توانید متغیرهای خود را مشخص نمایید و به تعداد زیادی از افراد پیامک اختصاصی ارسال نمایید.

این موضوع تأثیر پیامک‌های تبلیغاتی شما را افزایش خواهد داد و باعث جلب نظر کاربران خواهد شد. به همین دلیل از این پنل ها در تبلیغات انتخاباتی نیز استفاده می‌شود.

سامانه ارسال پیامک هوشمند

سامانه ارسال پیامک هوشمند

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید