آموزش نصب واتس اپ در روی تلفن ثابت

آموزش نصب واتس اپ در روی تلفن ثابت

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

آموزش نصب واتس اپ در روی تلفن ثابتآموزش نصب واتس اپ در روی تلفن ثابت

آموزش نصب واتس اپ در روی تلفن ثابت

در این مقاله از پنل اس ام اس طاها اس ام اس میخواهیم نحوه نصب واتساپ را روی تلفن ثابت به شما آموزش دهیم تا بتوانید با مشتریان خود به راحتی در ارتباط باشید و چهارچوب سازمانی و پرستیژ شرکتی خود را نیز حذف کنید.

در دسترس بودن همیشگی موبایل و اینترنت باعث شده است که ما برای انجام خیلی از امور مانند انتقال فایل، مدارک، تصاویر و …. از طریق واتساپ  اطلاعات را ارسال کنیم. هنگام استفاده از واتساپ متاسفانه مانند تلگرام نیست که فقط بتوانیم از طریق id در ارتباط باشیم و حتما می بایست شماره موبایل در گوشی مخاطب ذخیره شده باشد.

به همین دلیل خیلی از ما بخاطر اینکه دوست نداریم شماره موبایلمان را در اختیار مشتریان قرار دهیم. در اکثر اوقات راه ارتباطی مشتری با خودمان را سخت می کنیم و به مشتری اعلام می کنیم که از طریق ایمیل و یا سایر روش ها مانند ارسال پستی اطلاعات را ارسال کند.

که باعث می شود در خیلی از موارد مشتری به دلیل دشواری در ایجاد ارتباط به رقیب ما مراجعه کرده و سریع تر کار خود را انجام دهد. بنابراین اگر دوست ندارید مشتریان خود را از دست بدهید پیشنهاد می کنیم که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ما به شما نحوه نصب واتساپ روی تلفن شرکت و تلفن ثابت را به صورت کامل آموزش می دهیم.

نحوه نصب واتس اپ روی تلفن ثابت

استفاده از واتساپ بهترین و ساده ترین راه برای ارتباط با مشتری است و نصب واتساپ روی تلفن ثابت می تواند به شما کمک کند تا از طریق واتساپ تلفن ثابت شرکت با مشتریان خود در ارتباط باشید. اما مشکلی که وجود دارد این است که واتساپ برای تایید شماره موبایل از روش  ارسال پیامک کد فعال سازی استفاده می کند! پس چگونه روی تلفن ثابت شرکت واتساپ نصب کنیم ؟

برای نصب واتساپ روی تلفن ثابت می بایست حتما از واتساپ بیزینس استفاده نمایید. تا بتوانید شماره تلفن ثابت را به عنوان شماره مورد نظر برای نصب واتساپ ثبت نمایید. از آنجایی که در تلفن ثابت امکان دریافت پیامک وجود ندارد. بعد از نصب واتساپ بیزینس برای تایید شماره، کد تایید به صورت ارسال پیامک صوتی انجام می شود. با شما تماس گرفته می شود و بعد از پاسخ دهی شما کد تایید و احراز هویت اعلام می شود.

در صورتی که روی موبایل خودتان واتساپ دارید مشکلی وجود ندارد و می توانید همزمان واتساپ بیزینس را نیز نصب کنید. این دو اپلیکیشن کاملا از هم مجزا هستند، به این صورت که شما می توانید همزمان واتساپ شماره شخصی و واتساپ شماره شرکت را در یک موبایل مدیریت کنید.

مشکل نصب واتساپ روی تلفن ثابت مجازی

در صورتی که از تلفن ثابت ابری طاها اس‌ام‌اس برای برقراری ارتباط با مشتریان خود استفاده می کنید، در کادر مربوط به انتقال تماس شماره موبایلی که قصد دارید تماس دایورت شود را وارد کنید تا بعد از اینکه واتساپ تماس گرفت تماس به موبایل شما دایورت شده و بتواند تاییده تلفنی واتساپ را دریافت کنید.آموزش نصب واتس اپ در روی تلفن ثابت

در صورتی که از سرویس تلفن ابری پیشرفته طاها اس‌ام‌اس با قابلیت تلفن گویا و سانترال مجازی و… استفاده کرده باشید. زمانی که سرویس تاییده تلفنی واتساپ با شماره تلفن ابری شما تماس می‌گیرد و همانطور که ivr شما در حال پخش شدن است کد از سمت واتساپ خوانده می شود و این عبارت دائما تکرار می شود.

۲ راهکار برای شما وجود دارد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم:

استفاده از تلفن ابری پایه

سرویس تلفن ابری حرفه ای را برای مدتی کوتاه غیر فعال کنید. تا تماس تلفنی واتساپ مستقیما به موبایل شما وصل شود. برای انجام این کار در انتهای صفحه دکمه غیر فعال سازی بسته حرفه ای وجود دارد که با زدن کلید بسته تلفن ابری حرفه ای غیر فعال می شود. و می توانید از دایورت تماس استفاده کنید.

استفاده از ivr پیش فرض در تلفن ابری حرفه ای

اینکه گزینه پیش فرص ivr را مشخص کنید تا در صورتی که اپراتور عددی را وارد نکند. تماس به آن داخلی متصل شود و بتوانید واتساپ را روی تلفن ثابت ابری نصب کنید.

آموزش نصب واتس اپ در روی تلفن ثابت

مشکل نصب واتساپ روی تلفن ویپ

در صورتی که تلفن ویپ و نرم افزارهای مرکز تماس تلفنی مانند ایزابل یا سانترال استفاده می کنید. هنگام تماس واتساپ برای اعلام کد احراز هویت صوتی این کد دائما به ivr تکرار می شود. در اینجا نیز ۲ راهکار وجود دارد، مانند تلفن ثابت ابری تنظیم کنید و در صورتی که  مدتی تماس گیرنده هیچ عددی را وارد نکند تماس به یک داخلی خاص وصل شود. و یا اینکه در تنظیمات ایزابل مشخص کنید که تمامی تماس ها به یک داخلی خاص متصل شود. و بعد از دریافت کد تایید از واستساپ تغییرات را به حالت قبل بازگردانید.

آموزش نصب واتس اپ در روی تلفن ثابت

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید