ریکاوری اس‌ ام ‌اس چیست؟

ریکاوری اس‌ ام ‌اس چیست؟

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

ریکاوری اس‌ ام ‌اس چیست؟

ریکاوری اس‌ ام ‌اس چیست؟

ریکاوری اس‌ ام ‌اس چیست؟

پاک شدن پیامک‌های مهم از گوشی اتفاق بدی است که حداقل هر شخص یکبار آن را تجربه کرده‌است. فرض کنید اطلاعات مهمی مانند پیامک‌های کاری، پیامک‌های مرتبط با بانک و اطلاعات حساب و یا یک پیام مهم شخصی را، آگاهانه یا در بیشتر مواقع ناآگاهانه از دست داده‌اید. در این شرایط شما ترجیح می‌دهید تا هر راهی را برای بازگرداندن پیامک‌های خود امتحان کنید تا در نهایت بتوانید مجددا آن را باز پس بگیرید.

اصولا روش‌های کارآمد زیادی برای بازگرداندن پیامک از دست رفته وجود دارد. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد راه‌های ریکاوری اس‌ام‌اس‌های پاک‌شده با شما صحبت کنیم تا در نهایت بتوانید از این راهکارهای ارزشمند برای برگرداندن پیامک خود کمک بگیرید. پس تا پایان این مقاله همراه با سامانه پیامکی طاها اس‌ام‌اس باشید.

ریکاوری اس‌ ام ‌اس چیست؟

ریکاوری اس‌ ام ‌اس چیست؟

بازیابی اس ‌ام ‌اس پاک‌شده از گوشی سامسونگ

اولین و ساده‌ترین روش برای بازگرداندن پیامک‌های پاک‌شده شخصی این است که به بخش recycle bin دستگاه گوشی موبایل خود مراجعه کنید. در این بخش می‌توانید با فعال کردن پوشه‌ای که در حالت عادی غیر فعال است به اطلاعات پاک‌شده خود جهت ریکاوری مجدد دستیابی پیدا کنید.

توجه کنید که دسترسی به این بخش از گوشی‌های موبایل به مدل و نوع گوشی تلفن همراه شما بستگی دارد اما این روش برای بازیابی پیامک‌های پاک‌شده از گوشی‌های اندرویدی مانند سامسونگ و یا هواوی پاسخگوی خوبی است.

خوشبختانه مشکل عدم دسترسی به پیامک‌های پاک‌شده، تنها برای smsهای شخصی مشکل ساز است زیرا شرکت‌ها و افرادی که از ارسال پیامک انبوه استفاده می‌کنند برای دریافت اطلاعات ارسال پیامک‌های خود به راحتی می‌تواند از امکانات تعرفه پنل اس ام اس خود استفاده و دیتاهای مرتبط با پیام‌های ارسال‌شده خود را مشاهده کنند.

به زمان پاک شدن sms در گوشی خود توجه کنید

یکی از نکات مهمی که در هنگام تلاش برای بازیابی پیامک‌هایی غیر از خطوط خدماتی و خطوط اختصاصی یعنی خطوط شخصی خود باید به آن توجه کنید. «زمان پاک کردن پیامک» است. توجه داشته باشید که هر چه فاصله پاک کردن پیام از گوشی شما با زمانی که برای ریکاوری آن تلاش می‌کنید .طولانی‌تر و دورتر باشد، شانس ریکاوری و دسترسی به پیامک پاک‌شده برای شما کمتر خواهد بود.

شانس حضور اطلاعات پاک‌شده در بخش سطل زباله گوشی‌های موبایل با انباشته شدن پیامک‌ها و اطلاعات جدید جایگزین می‌شود. به همین دلیل در نگاه کلی امکان برگرداندن پیامک‌های پاک‌شده قدیمی از بخش سطل زباله گوشی‌ها تقریباً ناممکن است.

بازگردانی پیامک‌های گوشی با DiskDigger بهترین راه ریکاوری اس ‌ام اس بدون کامپیوتر

استفاده از نرم‌افزارهای و اپلیکیشن‌ها، همیشه راه‌حل مناسبی را به کاربران ارائه می‌دهد. خوشبختانه برای بازگردانی اطلاعاتی نظیر پیامک و حتی انواع فایل‌های ذخیره‌شده درگوشی‌های اندروید، اپلیکیشنی به نام diskdigger وجود دارد. که کاربران می‌توان با نصب رایگان از امکانات آن استفاده کنند.

این اپلیکیشن که ویژه گوشی‌های اندروید طراحی شده است. کلیه اطلاعات گوشی را اسکن کرده تا در صورت پاک شدن هرگونه پیامک‌ها، اطلاعات افراد بتوانند از آن برای بازیابی دیتاهای خود استفاده کنند. استفاده از این ابزار بسیار کاربردی و ارزشمند است اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که برنامه در صورتی برای شما کاربردی خواهد بود که قبل از پاک شدن، اطلاعات آن را روی گوشی خود نصب‌کرده باشید.

 

برگرداندن اس ‌ام ‌اس پاک‌ شده آیفون

حالا که در مورد راه‌های ریکاوری پیامک از گوشی‌های اندروید با شما صحبت کردیم، بهتر است تا ترفندهای اجرایی برای بازیابی پیامک از گوشی‌های آیفون را هم به شما ارائه دهیم.

خوشبختانه برای برگرداندن پیامک از گوشی‌های آیفون راه‌های ساده و کاربردی زیادی پیش رو داریم اما نکته قابل‌توجه این است که متأسفانه بسیاری از این روش‌ها در ایران قابل انجام نیست. پس با این حساب مجبور هستیم تا از امکانات و روش‌های محدودتری استفاده کنیم.

ریکاوری اس‌ ام ‌اس چیست؟

یکی از این روش‌های کاربردی، استفاده از icloud است. شما می‌توانید با ورود به فضای ابری icloud و واردکردن appleID خود، کلیه پیامک‌های خود در این فضا ذخیره کنید. تا در صورت پاک شدن هر پیامک بتوانید امکان بازیابی مجدد را داشته باشید.

ریکاوری اس ‌ام ‌اس با اتصال به کامپیوتر

ریکاوری پیامک‌های حذف‌شده درگوشی‌های روت نشده تنها با اتصال به کامپیوتر انجام می‌شود. در این روش تنها کافی است گوشی خود را با کمک نرم‌افزارهای معتبری که مناسب با ریکاوری اطلاعات گوشی‌های روت نشده هستند به کامپیوتر وصل کرده تا در نهایت بتوانید به‌راحتی به پیامک‌های ازدست‌رفته خود دسترسی پیدا کنید.

دسترسی به پیامک‌ های حذف‌شده با مراجعه به اپراتورهای خدماتی

حالا که در مورد روش‌های ساده و کاربردی برای ریکاوری پیامک‌های حذف‌شده با شما صحبت کردیم. بهتر است تا روش نهایی را برای دسترسی به پیامک‌های حذف‌شده به شما ارائه دهیم. تا اگر نتوانستید با هیچ یک از روش‌های پیشنهادی بالا به پیامک‌های حذف‌شده خود دسترسی داشته باشید .یک راه نهایی را در گوشه ذهن خود داشته باشید.

شما می‌توانید با مراجعه به دفاتر اپراتورهای خدماتی و ارائه مدارک لازم به آن‌ها درخواست پرینت پیامک‌های خود را ارائه دهید. این روش فرایندهای اداری و حقوقی زیادی دارد به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه این روش را برای بازگردانی اطلاعات خود انتخاب کنید حتماً از راه‌های ساده‌تری که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم استفاده کنید .تا بدون مراجعه حضوری و پیگیری‌های قانونی بتوانید به هدف خود یعنی دسترسی به پیام‌های حذف‌شده برسید.

اگر هم شما جزو افرادی هستید که از سامانه ارسال پیامک انبوه استفاده می‌کنید. نیازی به نگرانی بابت پاک شدن و یا نبود هر گونه اطلاعات پنل شما وجود ندارد. چرا که شما می‌توانید با تماس با کارشناسان پشتیبانی پنل پیامکی خود، به راحتی به هر اطلاعات پاک‌شده خود دسترسی داشته باشید.

ریکاوری اس‌ ام ‌اس چیست؟

امیدواریم که هیچ‌وقت پیام مهمی را از دست نداده باشید و بتوانید از راه‌های پیشنهادی در این مقاله برای برگرداندن پیام‌های مهم خود استفاده کنید. در نهایت اگر شما هم روش و راهکار مناسبی برای ریکاوری پیامک‌های گوشی می‌شناسید.حتماً در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. تا سایر مخاطبان خوب طاها اس‌ام‌اس، ارائه‌دهنده خدمات پیامک انبوه و ارسال پیامک از طریق اینترنت نیز بتوانند از تجربیات کاربردی شما برای رفع مشکل خود ایده بگیرند.

ریکاوری اس‌ ام ‌اس چیست؟

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید