خط دلیور بیس چیست؟

خط دلیور بیس چیست؟

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

….خط دلیور بیس چیست؟

نحوه فعال سازی خطوط دلیوربیس

خط دلیور بیس چیست؟

در این مقاله قصد داریم در مورد خطوط دلیوربیس با شما صحبت کنیم .و اپراتورهای سرویس دهنده خطوط دلیوربیس را معرفی کنیم و نحوه دلیوربیس کردن خطوط اختصاصی ر به شما اعلام کنیم.

 

خط دلیور بیس چیست؟

خط دلیور بیسdeliver base) ‎) به خطوطی از اپراتور گفته می شود که فقط به ازای دریافت پیامک توسط مخاطب هزینه از پنل پیامکی شما کسر می شود و اگر پیامک به هر دلیلی به دست مخاطب نرسد هیچ هزینه ای از شما کسر نمی شود.

پیامک‌های ارسال شده از طریق پنل اس ام اس به دلایل مختلف ممکن است به دست مخاطب نرسد، بلک لیست بودن، خاموش بودن، در دسترس نبودن از دلایل اصلی عدم دریافت پیامک توسط گیرنده پیامک می باشد.

در سامانه پیامکی طاها  اس ام اس قابلیت ارسال پیامک به شماره های مسدود از طریق ارسال پیامک با سیمکارت وجود دارد و همواره هزینه پیامک هایی که به دلیل بلک لیست به گوشی مخاطب ارساال نشود به پنل پیامک کاربر به صورت خودکار و سیستمی عودت داده می شود. مزیت استفاده از خطوط دلیور بیس این است که حتی اگر فردی پیامک تبلیغاتی فعال داشته باشد. و در آن لحظه گوشی مخاطب در دسترس نباشد یا گوشی مخاطب خاموش باشد هزینه ای بابت ارسال پیامک کسر نمی شود.

 

اپراتورهای دلیوربیس

در گذشته خطوط دلیور بیس فقط توسط اپراتور ۲۰۰۰ ارائه می شد. اما طبق مذاکرات طاها اس‌ام‌اس با اپراتور ۵۰۰۰۱ در حال حاضر کاربران می توانند خطوط اختصاصی ۵۰۰۰۱ را نیز به خط دلیوربیس تبدیل نمایند. لازم به ذکر است که در سامانه پیامکی طاها اس‌ام‌اس نیز خط دلیور بیس ۲۰۰۰۱۴۵ به صورت اشتراکی در پنل پیامک کاربران قرار دارد. بنابراین در حال حاضر اپراتور ۲۰۰۰ و اپراتور ۵۰۰۰۱ می توانند خطوط اختصاصی را به صورت دلیوربیس به مشتری ارائه دهند.

لازم به ذکر است که در صورت تبدیل خطوط اختصاصی به خط دلیوربیس هزینه پیامک های اپراتور ۵۰۰۰۱ برای ارسال پیامک های عادی ۱۵% افزایش یافته .و در صورتی که پیامک برای خطوط همراه اول به هر دلیلی به گوشی مخاطب ارسال نشود. هزینه پیامک به پنل عودت دادم می شود. و خطوط ایرانسل دارای استفاده از سرویس دلیوربیس را ندارند.

 

درخواست فعال سازی خط دلیور بیس

برای درخواست فعال سازی خط دلیوربیس با مراجعه به صفحه تعرفه خرید خط اختصاصی، یک خط اختصاصی ثبت کرده. و سپس وارد سامانه پیامکی شوید از بخش تیکت پشتیبانی شماره خط اختصاصی را برای تغییر به سرویس دلیوربیس اعلام نمایید .تا خط شما به دلیوربیس تبدیل شود. (خطوط اختصاصی ۱۴ رقمی رایگان می باشند)

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید