تفاوت خطوط پیامکی

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

تفاوت خطوط پیامکی

تفاوت خطوط پیامکی ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۱۰۰۰

تفاوت خطوط پیامکی

اگر شما بخواهید برای پیشرفت کسب‌وکار خود از پنل پیامکی استفاده کنید چه مسیری را طی می‌کنید؟ قطعاً در اولین قدم سعی می‌کنید که یک برند نام آشنا و معتبر را برای انجام این امر مهم انتخاب کنید. اما قدم بعدی این است که خط پیامکی مناسبی را برای ارسال پیامک‌های خود انتخاب کنید.

خوشبختانه سامانه ارسال پیامک انبوه طاها اس‌ام‌اس، با همراهی بهترین کارشناسان و متخصصان، مشاور مناسبی برای انتخاب خط پیامکی شما خواهد بود .اما ما در این مقاله قرار است تا به‌صورت خلاصه اما کامل در مورد متداول‌ترین خطوط پیامکی یعنی خطوط ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۱۰۰۰ صحبت کنیم . تا شما در انتهای این مقاله و قبل از انتخاب پنل پیامکی، بتوانید دید بهتر و آگاهانه‌تری در خصوص این خطوط داشته باشید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

خط پیامکی ۵۰۰۰، اپراتور پیامکی مقرون‌به‌صرفه و مطمئن

به‌صورت کلی خط پیامکی ۵۰۰۰ به چند خط متفاوت ۵۰۰۱، ۵۰۰۲، ۵۰۰۳، ۵۰۰۰۹ با قیمت پنل اس ‌ام ‌اس متفاوت تقسیم می‌شود. البته سرویس‌دهی پیامکی زیرمجموعه خطوط آن تفاوتی با یکدیگر ندارد اما درمجموع خطوط ۵۰۰۰ زیرمجموعه‌های زیادی دارد که تعدادی از آن‌ها را به شما معرفی کردیم.

تفاوت خطوط پیامکی

اگر بخواهیم در مورد خط پیامکی ۵۰۰۰ و ویژگی‌های آن با شما صحبت کنیم. قطعاً تعرفه پیامکی مناسب و اقتصادی آن به نسبت سایر ویژگی‌های آن از ارزش و اهمیت بالاتری برخوردار خواهد بود. اما در یک نگاه کلی اگر بخواهیم این خط پیامکی را بررسی کنیم، سرعت بالای ارسال اس‌ام‌اس‌ها، ارائه شماره‌های رند برای ارسال پیامک و همچنین ارائه آفر خطوط اختصاصی رایگان، از جمله ارزشمندترین خدماتی است که مشتریان می‌توانند از این خط پیامکی توقع داشته باشند.

معایب خط پیامکی اپراتور ۵۰۰۰ چیست؟

اما در کنار ویژگی‌های مثبت آن، بد نیست در مورد مهم‌ترین معایبی که کاربران و مشتریان در هنگام استفاده به آن برخوردند نیز صحبت کنیم. مهم‌ترین عیب این خط پیامکی عدم گزارش دهی از نمایندگی پنل پیامک پس از ارسال پیامک است. به صورتی که شما پس از ارسال پیامک انبوه از این سامانه، اطلاعی از دلیوری آن پیدا نخواهید کرد. علاوه بر این، نبود بانک داده به تفکیک سن و جنسیت از جمله موارد مهمی است که اگر برای شما ارزشمند است .باید قبل از خرید و انتخاب به آن توجه کنید.

خط پیامکی اپراتور ۳۰۰۰، بهترین خط پیامکی از نظر قیمت و سرعت

اپراتور پیامکی ۳۰۰۰ از جمله خط اختصاصی پیامکی است که بیشتر سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی از آن استفاده می‌کنند. به عبارت کلی، کاربر با مشاهده سه رقم اول شماره پیامکی که برایش ارسال‌شده، ناخودآگاه متوجه این نکته می‌شود که از یک ارگان دولتی پیامکی دریافت کرده است. به همین خاطر اگر این پیش‌زمینه ذهنی کاربر برای شما جذاب نیست بهتر است تا از انتخاب این خط پیامکی صرف‌نظر کنید اما پیشنهاد می‌کنیم تا قبل از آن، ویژگی‌ها و معایب این خط پیامکی را مطالعه کنید.

تفاوت خطوط پیامکی

در یک نگاه کلی سرعت‌بالای ارسال پیامک و ارسال گزارش ارسال پیامک به مخاطب (دلیوری) از جمله ارزشمندترین ویژگی‌های خطوط ۳۰۰۰ است. همچنین در صورتی که پیامکی ارسال نشود هزینه آن به مشتری بازگشت داده می‌شود. اما اگر بخواهیم به معایب آن‌هم توجه کنیم. قیمت بالای آن به نسبت خطوط ۵۰۰۰ و محدودیت در انتخاب شماره رند ازجمله مهم‌ترین چالش‌های مشتریان با این خط پیامکی خواهد بود.

خط پیامکی ۲۰۰۰ بهترین و گران‌ترین خط برای ارسال پیامک

خط خدماتی پیامکی ۲۰۰۰ گران‌ترین و کامل‌ترین سرویس ارسال پیامک را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خط پیامکی به نسبت خط ۵۰۰۰ و ۳۰۰۰ هزینه بالاتری دارد اما در عوض سیستم بازگشت هزینه پیامک در صورت عدم ارسال پیامک به گوشی‌های خاموش و یا بلک لیست.

طی ۲۴ ساعت پس از گزارش‌گیری به مشتری بازگردانده خواهد شد.

علاوه بر این با توجه به هزینه بالایی که خطوط ۲۰۰۰ دارد، امکان انتخاب شماره رند برای مشتریان وجود دارد. همچنین سرعت و کیفیت ارسال پیامک در این خطوط بالاست.

تفاوت خطوط پیامکی

ارسال پیامک به اپراتور ۱۰۰۰، قدیمی‌ترین خط پیامکی کشور

خط پیامکی ۱۰۰۰ ازجمله قدیمی‌ترین خطوط پیامکی کشور به‌حساب می‌آید. امروزه از این خط برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی از سمت ارگان‌های دولتی استفاده می‌شود. اما کسب‌وکارهای غیردولتی و خصوصی نیز از این خط پیامکی برای ارسال پیامک انبوه مرتبط با بیزینس خود استفاده می‌کنند.

هزینه مناسب و مقرون‌به‌صرفه این خط خدماتی از جمله مهم‌ترین ویژگی آن است اما با توجه به همین هزینه پایین، معایبی ازجمله تفاوت قیمت بالای بین خطوط رند و معمولی و همچنین ضریب بالای یک و نیم برابری لیست کاربران ایرانسل به نسبت کاربران همراه اول، ازجمله موارد مهمی است که قبل از انتخاب این خط پیامکی باید به آن توجه داشته باشید.

تفاوت خطوط پیامکی

بالاخره کدام‌یک از خطوط پیامکی را برای ارسال پیام انبوه استفاده کنیم؟

ما در این مقاله توضیحات کامل و جامعی در مورد مزایا و معایب پنل پیامکی ۵۰۰۰، ۳۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۱۰۰۰ را برای شما توضیح داده‌ایم. ازاینجا به بعد نوبت شماست تا برای انتخاب خط خدماتی مناسب، متناسب با بودجه خود انتخاب مناسبی داشته باشید. به‌عنوان‌مثال اگر شما دوست دارید پیامکی را با هزینه پایین برای بازه تعداد زیادی از افراد ارسال کنید.خطوط ۵۰۰۰ و ۱۰۰۰ برای شما مناسب خواهد بود. اما اگر رند بودن شماره تماس و ارسال سریع و باکیفیت پیامک، متناسب با نوع مخاطب‌هایی که دارید برای شما ارزشمندتر است. بهترین پیشنهاد انتخاب خطوط ۲۰۰۰ است. البته در نظر داشته باشید که کارشناسان فروش طاها اس‌ام‌اس برای انتخاب و خرید بهترین پنل پیامکی و خط خدماتی همراه شما خواهند بود . تا بتوانید با کمک این برند معتبر و نام‌آشنا، کسب‌وکار خود را رونق دهید و بازاریابی پیامکی انجام دهید.

تفاوت خطوط پیامکی

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید