بهترین متن پیامک تبلیغاتی

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

بهترین متن پیامک تبلیغاتی

راهنمای نوشتن بهترین متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری

بهترین متن پیامک تبلیغاتی

تصور کنید قصد ارسال پیامک انبوه به مشتریان خود را داریم و به دنبال بهترین متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری هستیم. چه اطلاعاتی باید در پیامک ما وجود داشته باشد؟ برای جذاب شدن پیامک و تأثیر گذاری بیشتر باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ شاید در نگاه اول نوشتن یک متن کوتاه چند کلمه‌ای، حاوی اطلاعات مفید و ترغیب کننده کمی سخت به نظر برسد. اما در واقعیت با رعایت چند نکته ساده می‌توانیم بهترین پیامک‌های تبلیغاتی را بنویسیم. در ادامه این مطلب همراه طاها اس ام اس باشید تا با روش نوشتن جملات کوتاه تبلیغاتی در پیامک آشنا شویم.

چگونه متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری بنویسیم؟

برای نوشتن پیامک تبلیغاتی تأثیر گذار فرمول‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانیم از آن‌ها کمک بگیریم. اما آن چیزی که ما را از سایر رقبا متمایز می‌کند به کارگیری خلاقیت و شناخت شخصیت مخاطبان است. خلاقیت هیچ محدودیتی ندارد و نمی‌توان آن را در غالب یک فرمول درآورد. آزاد گذاشتن خلاقیت در هنگام نوشتن متن تبلیغاتی برای جذب مشتری به شما کمک می‌کند تا روش خاص خود را کشف کنید.

از طرفی باید شخصیت مخاطبان خود را در نظر بگیرید. فرمول‌هایی که ما در ادامه معرفی می‌کنیم ممکن است برای دسته‌ای از مخاطبان مناسب و برای دسته‌ای دیگر نامناسب باشند. این شما هستید که تشخیص می‌دهید که چه فرمولی مناسب مشتریان شما است. اگر در این راه نیاز به پشتیبانی و راهنمایی دارید، نگران نباشید. با خرید سامانه پیامکی از طاها  اس ام اس همکاران ما در کنار شما هستند تا راهنمایی‌های لازم را در مورد نوشتن متن پیامک تبلیغاتی جذاب در اختیار شما قرار دهند.

بهترین متن پیامک تبلیغاتی

فرمول‌ نوشتن جملات کوتاه تبلیغاتی برای ارسال پیامک انبوه

اگر قصد نوشتن پیامک تبلیغاتی تأثیر گذار برای جذب مشتری را دارید پیشنهاد می‌کنیم که پیش از هر کاری، مقاله اصول نوشتن پیامک تبلیغاتی را مطالعه کنید. ما در این مقاله  اصول مهم و تأثیر گذار در نوشتن پیامک تبلیغاتی را بررسی کرده‌ایم. در ادامه این مطلب خلاصه‌ای از این اصول و فرمول‌ها را مشاهده می‌کنید. بعد از بررسی این فرمول‌های کاربردی نمونه‌هایی پرکابرد از متن پیامک تبلیغاتی برای فروش بیشتر را بررسی می‌کنیم.

1-ساده و قابل فهم بودن پیامک

برای نوشتن یک متن تبلیغات پیامکی تأثیر گذار تا جایی که می‌توانید از کلمات ساده و قابل فهم استفاده کنید. مشتریان شما افراد متخصص نیستند و دوست ندارند وقت خود را صرف فهمیدن جملات و کلمات پیچیده کنند

2- از متن پیامک تبلیغاتی کوتاه استفاده کنید

استاندارد 70 کاراکتر فارسی در بازاریابی پیامکی اهمیت زیادی دارد. شما باید بتوانید یک متن تبلیغاتی تأثیر گذار را تنها با 20 کلمه فارسی بنویسید. کار سختی است؟ قبول داریم! اما طبق تجربه پیامک‌هایی که دارای طول استاندارد باشند تأثیر گذاری بیشتری دارند. و احتمال موفقیت آن‌ها بیشترخواهد شد. با کمی تمرین، تکرار و خلاقیت شما هم می‌توانید متن پیامک تبلیغاتی تأثیر گذار 20 کلمه‌ای بنویسید.

3- برجسته کردن کلمات کلیدی در متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری

دوست دارید مخاطب به کدام بخش از پیامک شما توجه کند؟ کدام کلمه اهمیت بیشتری برای شما دارد؟ کافی است تا با علائم نگارشی مانند * در دو طرف کلمه، توجه مخاطب را جلب کنید. رعایت این فرمول در متن اس ام اس تبلیغاتی اهمیت زیادی دارد. با رعایت این نکته ساده می‌توانید در هنگام ارسال اس ام اس انبوه موفقیت‌های بیشتری کسب کنید.

بهترین متن پیامک تبلیغاتی

4- در متن پیامک تبلیغاتی تأثیر گذار به محدودیت زمانی اشاره کنید

ترس از دست دادن فرصت (FOMO) احساس بسیار قدرتمندی است. که مردم را به سوی خرید هدایت می‌کند. با قرار دادن محدودیت زمانی در متن پیامک تخفیف این حس را در مخاطبان خود بیدار کنید.

5- تا جایی که می‌توانید متن پیامک را جذاب بنویسید

نوشتن یک متن جذاب و تأثیر گذار برای پیامک تبلیغاتی در واقع خلاصه‌ای از تمام روش‌های قبلی است. شروع هر پیامک مهم‌ترین قسمت آن است. در بسیاری از موارد تنها نوشتن یک شروع جذاب برای اس ام اس، موفقیت آن را تضمین می‌کند. ارسال پیامک با نام فرد و خطاب قرار دادن او با اسم کوچک در ابتدای متن می‌تواند شروع بسیار جذابی باشد. با استفاده از خدمات طاها اس ام اس می‌توانید پیامک‌های خود را به نام فرد ارسال کنید، در سامانه طاها اس ام اس برای این کار نیازی نیست که برای هر کسی پیامک جداگانه ارسال کنید می توایند یک فایل اکسل درست کنید در یک ستون اسم افراد و در ستون دیگر شماره را قرار دهید کلیت پیامک را بنویسید و تعیین کنید که در ابتدای پیامک اسم هر کسی قرار بگیرد تا پیامک برای مخاطب جذابیت بیشتری داشته باشد.

بهترین متن پیامک تبلیغاتی

6- یک امتیاز ویژه در متن اس ام اس تبلیغاتی قرار دهید

اگر پیامک شما مفید نباشد ممکن است نادیده گرفته شود و حتی بلافاصله بعد از خوانده شدن سر از سطل زباله در بیاورد. اگر قصد نوشتن متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری را دارید باید یک امتیاز ویژه در متن پیام قرار دهید. به این ترتیب پیامک شما از نظر مخاطبان مفید و با ارزش خواهد بود. برای مثال قرار دادن کد تخفیف اختصاصی یک امتیاز ویژه است. همچنین می‌توانید از روش‌های جدید تبلیغاتی مانند پیامک صوتی برای تبلیغات تأثیر گذار برای جلب مشتری بیشتر استفاده کنید. یک پیام صوتی با محتوای ارزشمند تأثیر گذاری بیشتری از متن‌های ساده خواهد داشت.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید