ابزار های اس ام اس مارکتینگ

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

ابزار های اس ام اس مارکتینگ

ابزار های اس ام اس مارکتینگ

بازاریابی نوین با شیوه‌های کاربردی و متنوع خود به کسب‌و‌کارها کمک می‌کند. تا به طور مداوم با بخش زیادی از مخاطبان هدف در ارتباط باشند .و برند خود را نزد دیگران معرفی کنند. یکی از این راه‌های بازاریابی اس ام اس مارکتینگ است. این شیوه از بازاریابی به دلیل هزینه مناسب، بازدهی زودهنگام و دسترسی راحت‌تر، یکی از بهترین روش‌های تبلیغات در دنیای مدرن است. با کمک اس ام اس مارکتینگ می‌توانید برند خود را نزد مشتریان بالفعل ثبت کنید. چرا که نام برند و اطلاعات شما در تلفن همراه مخاطب، یعنی نزدیک‌ترین ابزار دیجیتال روزانه به او قرار دارد اما اس ام اس مارکتینگ چه روش‌هایی دارد و با کمک چه ابزارهایی انجام می‌شود؟ برای یافتن پاسخ این پرسش‌ها، ادامه مطلب را از دست ندهید.

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

قبل از شناختن ابزارهای لازم برای تبلیغات با اس ام اس، باید به درستی با مفهوم sms مارکتینگ آشنا شوید. همانطور که گفتیم این شیوه یکی از جدیدترین انواع بازاریابی است که در دسته روش‌های نوین تبلیغات دسته بندی می‌شود. برای آشنایی با این مفهوم کافی است نگاهی به جعبه دریافت اس ام اس در گوشی شخصی خود بیندازید.

این روزها به طور متوسط حداقل یک پیامک تبلیغاتی در روز دریافت می‌کنید. این اس ام اس می‌تواند شامل معرفی برند، ارائه خدمات یا اطلاع رسانی باشد. به این شیوه از آگاهی رسانی درباره برند و کسب و کار که از طریق یک پنل پیامکی برای گروهی از مخاطبان هدف به صورت مشخص ارسال می‌شود، اس ام اس مارکتینگ می‌گویند.

این شیوه از تبلیغات این روزها اهمیت و اعتبار زیادی دارد و به همین دلیل کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای کسب اعتبار از آن استفاده می‌کنند اما مانند همه روش‌های مارکتینگ، برای پیاده سازی درست و اصولی این نوع از بازاریابی به ابزاری کارآمد نیاز دارید.

ابزار های اس ام اس مارکتینگ

ابزار sms مارکتینگ؛ تبلیغات با کمک ابزارهای کاربردی و روش‌های تازه

مانند همه روش‌های تبلیغاتی نوین، انتخاب و دسترسی به ابزارهای کارآمد، زودبازده و بی دردسر از مهم‌ترین اقداماتی است که باید بعد از تدوین استراتژی بازاریابی برای آن برنامه ریزی کنید. بازاریابی پیامکی همانگونه که از نامش پیداست. روشی برای ارسال اس ام اس به مخاطبان است. مخاطبانی که اطلاعات آن‌ها را به صورت ثبت شده در سیستم خود می‌بینیم و قصد ایجاد آگاهی از برندمان را برای آنان داریم. به همین دلیل واضح است که اولین ابزار شما، یک سیستم مهندسی شده و ساده برای ارسال پیامک است.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک تصور می‌کنند که به جای هزینه برای ارسال پیامک انبوه، می‌توانند با خرید یک خط موبایل متفاوت، اس ام اس مارکتینگ را به صورت دستی انجام دهند. اما این کار هزینه‌های مالی و زمانی بسیاری دارد. به علاوه با بزرگ‌تر شدن مجموعه و افزایش مشتریان، دیگر نمی‌توانید به درستی جریان ارسال پیامک تبلیغاتی را مدیریت کنید. به همین دلیل باید از یک سیستم خاص ارسال پیامک که به همین هدف طراحی شده استفاده کنید.

ابزار های اس ام اس مارکتینگ

استفاده از پنل پیامک؛ مهم‌ترین ابزار برای تبلیغات پیامکی

پنل اس ام اس را می‌توان اصلی‌ترین و در دسترس‌ترین ابزار برای بازاریابی اس ام اس دانست. در حقیقت با کمک یک پنل پیامک می‌توانید کمپین‌های تبلیغاتی پیامکی خود را در مقیاس مشخص و در زمان دلخواه به نتیجه برسانید.

این پنل یک ابزار کاربردی است که به شما کمک می‌کند در سریع‌ترین زمان، تعداد زیادی پیامک حاوی تبلیغات، نام و اطلاعات برند را به صورت انبوه به گوشی شخصی افراد ارسال کنید. مهم‌ترین دلایلی  سرعت بالا، انعطاف پذیر بودن تعداد پیامک درخواستی و وجود شماره تلفن‌های طبقه بندی شده و کارآمد برای کسب و کار شما از  که این ابزار اس ام اس مارکتینگ را به انتخاب اول و به صرفه افراد تبدیل  کرده است.

ابزار های اس ام اس مارکتینگ

افزونه‌های پیامکی؛ بهترین ابزار برای ارسال اس ام اس خدماتی

همه اس ام اس‌های ارسالی از جنس تبلیغات و معرفی برند نیستند. بخش مهمی از بازاریابی نوین، پیگیری مشتری و ایجاد حس رضایت برای او است. به همین دلیل است که فروشگاه‌های اینترنتی و شرکت‌های خدماتی بعد از فروش محصول یا انجام خدمات، یک پیامک حاوی پیگیری سفارش یا اطلاع رسانی ثبت درخواست به کاربر ارسال می‌کنند. این کار باعث می‌شود که مشتری تازه شما، با دریافت حس خوب پیگیری به یک مشتری وفادار تبدیل شود.

بهترین ابزارها برای ارسال sms خدماتی به مشتری، انواع افزونه پیامک وردپرس هستند. این افزونه‌ها می‌توانند مانند یک همراه همیشگی، بعد از انجام هر فرایند توسط کاربر روی سایت، برای او پیامک ارسال کنند. بعد از تنظیمات نحوه ارسال و محتوای پیامک ارسالی می‌توانید یک ابزار قدرتمند برای پیگیری مشتری و اس ام اس مارکتینگ داشته باشید.

مودم Gsm؛ یک ابزار بازاریابی پیامک با محدودیت

روش‌هایی که پیش از این گفته شد در این روزها بهترین مسیر برای بازاریابی پیامکی هستند. اما راه‌های دیگری مانند استفاده از مودم جی اس ام نیز برای ارسال اس ام اس وجود دارد. این مودم یک سخت افزار است که می‌توانید با قرار دادن سیم کارت در آن، پیامک‌هایی را ارسال کنید.

این روش کمی قدیمی‌تر و دشوارتر از سایر راه‌ها است.چراکه امکان ارسال اس ام اس با شماره اپراتوری در آن وجود ندارد.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که با مودم جی اس ام می‌توانند با هزینه پایین‌تری بازاریابی پیامک را انجام دهند. اما اگر به فکر تهیه یک ابزار اس ام اس مارکتینگ به صرفه و ارزان هستید، ارسال پیامک از طریق اینترنت بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید