ارسال پیامک از طریق وب سرویس URL

ارسال پیامک از طریق وب سرویس URL

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

ارسال پیامک از طریق وب سرویس URL

ارسال پیامک از طریق وب سرویس URL

سامانه پیامک طاها اس ام اس در زمینه وب سرویس و ارسال پیامک از طریق وب سرویس تمام تلاش خود را انجام می‌دهد. تا بهترین وب سرویس‌های ارسال پیامک را در اختیار برنامه نویسان قرار دهد. تا به آسان‌ترین روش، امکان ارسال پیامک برای برنامه نویسان و توسعه‌دهندگان فراهم باشد.

وب سرویس url یکی از ساده‌ترین راهکارها برای اتصال سامانه پیامکی به نرم افزار شما است. و ما در کنار وب سرویس url برای استفاده ساده شما افزونه‌های پیامکی توسعه داده‌ایم.

ارسال پیامک از طریق وب سرویس URL

سرعت ارسال پیامک url

وب سرویس url به گونه‌ای است که تمامی متن از طریق وب سایت شما تولید شده و به سرور ما ارسال می‌شود. بنابراین و نیازمند تایید ناظر انسانی است به این معنی که بعد از هر بار ارسال پیامک شما می‌بایست توسط واحد مانیتورینگ بررسی شده و سپس ارسال شود.

وب سرویس ارسال پیامک از طریق الگو جدیدترین روش ارسال پیامک از طریق سامانه پیامکی است که پیامک‌های شما بدون تایید ناظر انسانی ارسال می‌شود. در این حالت پیامک با سرعت بالا و کمتر از ۵ ثانیه در ۲۴ ساعت شبانه روز ارسال می‌شود. ما پیشنهاد می‌کنیم مخصوصا برای ارسال پیامک اعتبارسنجی و otp استفاده از وب سرویس پترن باعث می‌شود که کاربران سایت شما احساس بهتری داشته باشند.

در این حالت شما قالب کلی پیامک خود را مشخص می کنید. و سپس فقط اسم، کد رهگیری و… را به صورت متغیر قرار می‌دهید.

در ادامه نحوه استفاده از وب سرویس url اموزش داده شده است که شما می توانید از این وب سرویس برای ارسال پیامک استفاده نمایید اما توجه داشته باشید که ارسال پیامک از طریق این وب سرویس ممکن است که تاخیر چندین دقیقه داشته باشد.

شماره خط اختصاصی = from 
شماره موبایل کاربر = to
پیام متن = msg 
نام کاربری = uname 
کلمه عبور = Pass 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید