ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای2

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای2

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای2

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای2

انچه در مقاله قبل اموختیم :

اموختیم که : پیامک تبلیغات منطقه ای چیست؟ چه روش هایی برای تبلیغات منطقه ای وجود دارد؟ ارسال پیامک از روی نقشه(پیامپ)؟ ارسال پیامک بر اساس کد پستی؟

ارسال بر اساس شهر و استان

در پنل پیامکی طاها اس ام اس و همچنین در اپ ارسال پیامک این شرکت، این امکان برای شما فراهم شده است تا با انتخاب یک استان، یک شهر و حتی زیر مجموعه‌های شهرستان‌های کوچک، پیامک‌های هدفمندی را برای ساکنین این استان‌ها یا شهرها ارسال نمایید.

بانک شماره موبایل طاها اس ام اس با پوشش گسترده در سراسر کشور یکی از مزیت‌های بزرگ این شرکت می باشد.

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای2

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای2

 

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای بر اساس پیش شماره

اگر منطقه فعالیت شما شامل چند استان همجوار می‌شود، یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم. شما می‌توانید با وارد کردن پیش شماره همراه اول مدنظر خود، برای مشتریان خود در چندین استان که از آن پیش شماره استفاده می‌کنند، پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای ارسال نمایید.

البته امکان فیلتر شماره‌ها بر اساس صنف و جنسیت نیز در این روش وجود دارد که شانس موفقیت تبلیغات پیامکی شما را بیشتر می‌کند.

اگر دارای سایت هستید می‌توانید در کنار ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای از طریق وب سرویس ارسال پیامک بین سایت و پنل پیامکی خود نیز ارتباط برقرار کنید.

به این ترتیب امکان ارسال پیامک از طریق سایت به کاربران نیز برای شما فراهم می‌شود.

مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای

ارسال پیامک تبلیغاتی در واقع می‌تواند به تمرکز بهتر شما بر روی مشتریان واقعی کمک کند. با استفاده از این روش می‌توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

  • ارسال پیامک هدفمند
  • صرفه جویی در هزینه‌ها
  • افزایش شانس جذب مشتری واقعی
  • افزایش آگاهی از برند

ارسال پیامک به مشتریانی که در اطراف شما حضور دارند

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای2

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای2

ارسال پیامک از طریق دکل BTS

ارسال پیامک بر اساس دکل bts ایرانسل یکی از روش‌های دیگر ارسال پیامک منطقه‌ای می‌باشد. که شما می‌توانید به افرادی که در ۲ هفته اخیر از دکل مخابراتی یک منطقه خاص سرویس گرفته‌اند، پیامک ارسال کنید.

تبلیغات از طریق دکل bts به شما کمک می‌کند به افرادی که در منطقه مورد نظر شما تردد داشته‌اند پیامک ارسال کنید.

البته باید دقت داشته باشید که ارسال پیامک bts با ارسال پیامک زنده کاملا متفاوت است. و همانطور که قبلا هم اعلام کرده‌ایم ارسال پیامک زنده فقط در اختیار نهاد‌های دولتی است و هزینه راه اندازی بسیار زیادی دارد،‌

بنابراین پیشنهاد ما ارسال پیامک bts ایرانسل یا lbs همراه اول است.

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای در طاها اس ام اس

در این مقاله با نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای از طریق روش‌های مختلفی که طاها اس ام اس برای شما فراهم کرده است آشنا شدیم. این موارد تنها بخشی از خدماتی هستند که می‌توانید در بهترین پنل پیامکی ایران دریافت کنید.

طاها اس ام اس در کنار امکان ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه و منطقه با مزایای فوق العاده امکان استفاده از خدمات ویژه مرتبط با سایت‌ها و اپلیکیشن ها مانند پیامک گرویتی فرم را نیز برای شما فراهم کرده است.

برای برخورداری از این امکانات فوق العاده و پیوستن به جمع هزاران مشتری خوش حال طاها اس ام اس، کافی است تا همین حالا از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما ارتباط برقرار کنید.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید