ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای، مزایا و کاربردها

 

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای

 

زمانی که یک کسب و کار محلی دارید، اهمیت زیادی دارد که تبلیغات هدفمندی داشته باشید. زیرا مشتریان شما افرادی هستند که در یک محدوده خاص زنئگی میکنند. برای مثال یک خیابان ، یک منطقه یا یک شهر زندگی می‌کنند.

در چنین شرایطی استفاده از تبلیغات پیامکی انبوه و ارسال پیامک به افرادی که در یک استان دیگر یا در منطقه‌ای دور از شما زندگی می‌کنند تنها باعث هدر رفتن بودجه شما میشود.

به همین دلیل است که طاها اس ام اس امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به تفکیک منطقه، شهر و کد پستی را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای آشنا شویم.

پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای چیست؟

همانطور که از نام این طرح پیداست. پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای این امکان را برای شما فراهم می‌کند که پیامک‌های تبلیغاتی خود را تنها برای افرادی که در یک منطقه خاص زندگی می‌کنند. و به محل کسب و کار شما نزدیک هستند ، ارسال نمایید.

این طرح برای شهرهای بزرگ اهمیت زیادی دارد ، زیرا باعث صرفه جویی در هزینه‌ها و افزایش شانس پیدا کردن مشتریان جدید می‌شود.

برای افرادی که نمی‌خواهند حتی یک ریال هم از هزینه تبلیغاتی خود را هدر دهند. این روش می‌تواند بسیار کارآمد باشد.

شما می‌توانید از طریق دانلود برنامه ارسال پیامک به راحتی از این روش استفاده کنید.

چه روش‌هایی برای تبلیغات منطقه‌ای وجود دارد؟

در پنل پیامکی طاها اس ام اس این امکان برای شما فراهم شده است که از چند طریق تنها برای شماره موبایل‌هایی که در منطقه مکانی خاصی زندگی می‌کنند پیامک ارسال کنید.

شما می‌توانید با توجه به نیاز خود از این روش‌ها استفاده نمایید.

همکاران ما در بخش پشتیبانی نیز می‌توانند بر اساس کسب و کار، نیازها و استراتژی‌های تبلیغاتی شما روش مناسب را پیشنهاد دهند. در ادامه با این روش‌ها آشنا می‌شویم.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای

ارسال پیامک از روی نقشه (پیامپ)

یکی از جذاب‌ترین روش‌هایی که برای ارسال پیامک منطقه‌ای وجود دارد استفاده از قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه یا پیامپ طاها اس ام اس است.

این ابزار به شما این امکان را می‌دهد تا منطقه خاصی را روی نقشه انتخاب کنید. و پیامک‌های تبلیغاتی خود را تنها برای افرادی که در آن مناطق سکونت دارند ارسال نمایید.

ویژگی شگفت انگیز این ابزار می‌تواند کسب و کار شما را متحول کند. نگران بلاک شدن پیامک‌های تبلیغاتی توسط مشتریان خود نیز نباشید.

زیرا با استفاده از پیامک خدماتی می‌توانید به راحتی از بلاک لیست عبور کنید. و همه مشتریان پیامک‌های شما را دریافت می‌کنند.

در ارسال پیامک از روی نقشه امکان تفکیک شماره‌های ایرانسل و همراه اول وجود دارد. بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که به کدام شماره‌ها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

یکی دیگر از روش‌های ارسال این نوع پیامک ، ارسال پیامک بر اساس کد پستی است. طاها اس ام اس با همکاری شرکت مخابرات این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به کد پستی‌های مد نظر خود پیامک ارسال کنید.

در این روش شما 4 رقم چپ کد پستی منطقه سکونت یا محل کار خود را در سامانه پیامکی طاها اس ام اس وارد کنید تا پیام‌های تبلیغاتی تنها به شماره موبایل‌های فعال در آن منطقه ارسال شود.

شما می‌توانید علاوه بر افزایش فروش با ارسال پیام‌های تبلیغاتی منطقه‌ای، از طریق همکاری با پنل پیامکی طاها اس ام اس و دریافت نمایندگی پنل اس ام اس نیز سود زیادی کسب کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای

 

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید