ارسال پیامک زنده

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

ارسال پیامک زنده

ارسال پیامک زنده، ارسال پیامک به محض ورود به یک منطقه خاص

ارسال پیامک زنده

در این صفحه می‌خواهیم در مورد ارسال پیامک زنده صحبت کنیم. و نحوه ارسال این نوع پیامک، تجهیزات ارسال پیامک در لحظه را به شما اعلام کنیم تا بتوانید به افرادی که به منطقه خاصی وارد می‌شوند پیامک ارسال شود. یا شاید دوست داشته باشید به محض اینکه افراد وارد یک پاساژ می‌شوند پیامک تبلیغ فروشگاه شما برای این افراد ارسال شود یا زمانی که مشتری از روبروی فروشگاه شما عبور می‌کند یک پیامک برای مشتری ارسال شود همه این موارد با ارسال پیامک زنده قابل انجام است.

ارسال این نوع پیامک  در لحظه جدیدترین روش تبلیغات پیامکی نیست. حتما دیده‌اید زمانی که وارد فرودگاه می‌شوید پیامک‌هایی در همان لحظه برای شما ارسال می‌شود. این پیامک‌ها بر اساس قابلیت ارسال پیامک Live ارسال می‌شوند که در ادامه روش انجام این کار را به شما آموزش می‌دهیم.

کاربرد ارسال پیام زنده

ارسال پیامک زنده می‌تواند برای کسب‌و‌کارهای مختلف کاربرد داشته باشد. مثلا برای یک هتل بسیار جذاب است زمانی که فردی در فرودگاه وارد شهر می‌شود .یک پیامک ارسال شود و از مسافر دعودت کند که برای رزرو هتل تماس بگیرد. یا برای تورهای گردشگری قابلت ارسال پیامک به محض ورود به شهر بسیار جذب است تا زمانی که توریست وارد شهر می‌شود پیامک‌های تبلیغاتی کسب و کار شما به صورت هدفمند ارسال شود.

ارسال پیامک زنده

ارسال پیامک live یا ارسال پیامک BTS

بعضی از سامانه های پیامکی تازکار یا افرادی که اطلاع دقیقی در مورد سامانه پیامک ندارند. تفاوت ارسال پیامک bts و ارسال پیام زنده را نمی‌دانند و به قابلیت فرستادن پیام bts را به جای ارسال پیامک در لحظه عنوان می‌کنند.

در صورتی که ارسال پیامک در لحظه و ارسال پیامک bts به کلی متفاوت است. که در ادامه به تفاوت‌های میان ارسال پیامک در لحظه و ارسال پیام بی تی اس می‌پردازیم.

  • ارسال پیامک bts به افرادی که در ۲ هفته اخیر از دکل مخابراتی آن منطقه سرویس گرفته‌اند پیامک ارسال می‌شود .در صورتی که ارسال پیامک زنده همانطور که از اسمش مشخص است .به افرادی که همان لحظه وارد منطقه می‌شوند پیامک ارسال می‌شود.
  • حداقل تعداد پیامک قابل سفارش برای ارسال پیامک bts برای ۱۰۰۰ مخاطب است. اما برای پیامک زنده همانطور که مشخص است به افرادی که در لحظه وارد منطقه می‌شوند پیام فرستاده می شود. بنابراین این پیامک‌ها به صورت تکی ارسال می‌شوند.
  • ارسال پیامک bts فقط برای اپراتور ایرانسل است و همراه اول قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی را ندارد. اما در ارسال پیامک live پیامک شما هم به شماره‌های ایرانسل و هم به شماره‌های همراه اول ارسال می‌شود.
  • ارسال پیامک bts نیازی به خرید تجهیزات و دستگاه ندارد و شما با خرید سامانه پیامکی می‌توانید از طریق  دکل bts نسبت به ارسال پیامک اقدام نمایید اما در ارسال پیامک زنده و در لحظه نیازمند خرید دستگاه و تجهیزات مخابراتی است که با توجه به قیمت متغیر دلار و… هزینه راه اندازی چنین سیستمی بیشتر از ۱ میلیارد تومان خواهد بود.

متاسفانه برخی افراد با هدف سودجویی یا برخی افراد نادانسته و ناخواسته ارسال پیامک bts را با ارسال پیامک زنده به یک معنی معرفی می‌کنند.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید