ارسال پیامک زنده در ایران

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

ارسال پیامک زنده در ایران

ارسال پیامک زنده در ایران

آیا کسی در ایران از ارسال پیامک زنده و در لحظه استفاده می کند؟

همانطور که توضیحات خدمت شما اعلام شد .ارسال پیامک آنی و در لحظه برای افرادی که از منطقه خاصی مثلا از جلو فروشگاه ما عبور می‌کنند. نیازمند خرید تجهیزات گران قیمت است که سامانه های پیامکی هیچ‌کدام توانایی خرید تجهیزات را ندارند. دلیل این مورد مشخص است زیرا برای هر منطقه می‌بایست سخت افزار مجزایی نصب شود. و نصب سخت افزار با چنین قیمتی برای هر مشتری برای شرکت سامانه پیامکی صرفه اقتصادی ندارد.

سامانه‌های پیامکی که به شما پیشنهاد ارسال پیامک زنده را می‌دهند اغلب افراد حقیقی هستند و بازاریابان خود را برای فروشگاه شما می‌فرستند و شرکت معتبر و ثبت شده‌ای وجود ندارد این افراد نمایندگی سامانه پیامک را خریداری کرده‌اند و از طریق نمایندگی سامانه پیامک مشغول فروش پنل پیامکی با وعده‌های خیالی هستند.

ما در شرکت شهر هوشمند اینترنتی به واسطه همکاری مستقیم با اپراتور و شرکت ثبت شده توانایی ارائه فاکتور رسمی و انعقاد قرارداد معتبر داریم اما به شما اعلام می‌شود که فقط در صورتی که ارگان دولتی هستید و توانایی ارسال پیامک با تعداد بسیار بالا (حداقل یک میلیون پیامک روزانه) را داشته باشید می‌توانید با شرکت شهر هوشمند اینترنتی ،‌ سامانه پیامک طاها اس ام اس تماس بگیرید تا این قابلیت را برای شما راه اندازی کنیم البته لازم به ذکر است که تعرفه ارسال پیامک لحظه ای برای هر پیامک حدود ۲۰۰ تومان است که حدودا ۱۰ برابر تعرفه ارسال پیامک های bts یا سایر روش‌های ارسالی است.

در صورتی که شما فروشگاه دارید پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل یا با استفاده از وب سایت و… نسبت به جمع اوری شماره موبایل مشتریان اقدام نموده و برای مشتریان خودتان پیامک تبلیغاتی انبوه را ارسال کنید.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید