دریافت پیامک سیم کارت خاموش

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

دریافت پیامک سیم کارت خاموش

دریافت پیامک سیم کارت خاموش

حتماً بارها پیش‌آمده است که به دلایل متعددی تلفن همراه شما ساعت‌ها خاموش شده باشد. یا اینکه سیم‌کارتی دارید که مدت طولانی خاموش مانده و تماس‌ها و پیامک‌های ازدست‌رفته بی‌شماری داشته‌اید. البته چند سالی است که در صورت خاموش بودن تلفن همراه، اپراتورهای مختلف اطلاعات کاملی در مورد تماس‌های ازدست‌رفته را با شرح ساعت، تاریخ و شماره تماس را برای شما به‌صورت پیامک ارسال می‌کنند. اما برای پیامک‌های ازدست‌رفته چطور؟. همه ما می‌دانیم که برخی از پیامک‌ها ارزش محتوایی و اطلاع‌رسانی بالایی دارند و شاید با ازدست‌رفتن آن‌ها دچار ضرر و زیان‌های متعددی هم شویم.

با همه این توضیحات شاید این سؤال در ذهن شما نقش ببندد که آیا امکان ازدست‌نرفتن پیامک‌ها در زمان خاموشی تلفن همراه وجود دارد؟ بهترین راه برای دریافت پیامک‌های سیم‌کارت خاموش چیست؟ اگر تا انتهای این مقاله همراه ما باشید به پاسخ این سوال‌ها می‌رسید و با بهترین روش‌ها برای ازدست‌نرفتن پیامک‌های مهم هم آشنا خواهید شد.

دریافت پیامک سیم کارت خاموش

دریافت پیامک بعد از روشن شدن گوشی همراه اول و ایرانسل

ساده‌ترین روش دریافت پیامک های سیم کارت خاموش، قرار دادن مجدد آن‌ها در گوشی و روشن کردن این خط‌ها است. هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل، پیامک‌هایی که به سیم کارت خاموش ارسال می‌شوند را برای مدتی ذخیره می‌کنند. در واقع به کمک سیستم‌های بی تی اس مخابرات علاوه بر اینکه امکان ارسال پیامک از طریق BTS فراهم است؛ همه پیامک‌ها به مدت ۶ ساعت حتی برای سیم‌کارت‌های خاموش هم نگهداری می‌شوند. به این ترتیب بلافاصله بعد از روشن کردن گوشی می‌توان پیام‌های ذخیره شده در سیم کارت و پیامک‌های ارسال شده به سیم کارت خاموش را مشاهده کرد.

شاید دریافت پیامک برای همه افراد اهمیت بالایی داشته باشد. اما رونق و پیشرفت بسیاری از کسب‌وکارها نیز به ارسال و دریافت پیامک وابستگی بسیاری دارند. به‌عبارتی‌دیگر استفاده از بازاریابی پیامکی  تأثیر غیرقابل وصفی در جذب مشتری و خدمت‌رسانی مشاغل مختلف دارد. بهترین راه برای اینکه صاحبان مشاغل ارتباط بهتر و مؤثرتری با مشتریان خود داشته باشند عقد قرارداد با نمایندگی پنل پیامک و دریافت یک پنل اختصاصی است. چون فقط در این صورت است که هیچ پیامکی را از دست نمی‌دهند و حتی می‌توانند برای سیم‌کارت‌های خاموش یا خارج از دسترس هم اقدام به ارسال پیامک کنند.

دریافت پیامک سیم کارت خاموش

دایورت کردن، بهترین روش برای دریافت پیامک‌های سیم‌کارت خاموش

یکی از روش‌های برای ازدست‌نرفتن پیامک‌های ارسالی دایورت کردن سیم‌کارت خاموش روی یک سیم‌کارت روشن و فعال است. در برخی از گوشی‌ها مانند گوشی‌های تولید برند آیفون امکان دایورت پیامک از طریق منوی تنظیمات امکان‌پذیر است. اما آیا در سامانه پیامکی اپراتورهای داخل ایران این امکان قابل‌استفاده است؟ قبل از پاسخ‌دادن به این سؤال باید بررسی کنیم که دایورت کردن چیست و عملکرد آن به چه صورت است. در قسمت بعدی درباره دایورت کردن شماره تلفن‌ها به‌منظور دریافت پیامک‌های سیم‌کارت خاموش صحبت می‌کنیم.

دایورت کردن پیامک چیست و نحوه خواندن پیام های سیمکارت چگونه است؟

دایورت کردن روشی برای انتقال تماس‌ها و پیام‌ها از یک خط خاموش به یک خط فعال و روشن است. شما می‌توانید به‌سادگی با دایورت کردن شماره ثابت روی یک شماره ثابت دیگر یا یک شماره‌تلفن همراه تماس‌های خود را مدیریت کنید. و تماس ازدست‌رفته‌ای نداشته باشید. در دایورت کردن تلفن‌های ثابت یا همراه شما یک خط روشن را به‌عنوان مقصد دوم انتخاب می‌کنید. که این مقصد می‌تواند حتی در خارج از کشور هم باشد. اما نکته مهم این است که آیا دایورت کردن پیامک هم با مراجعه به سامانه پیامک مخابرات یا گوشی‌های تلفن همراه امکان‌پذیر است؟ پاسخ ما به این سؤال این است که این امکان در حال حاضر در ایران فراهم نشده است.

پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه پیامک ازدست‌رفته‌ای نداشته باشید از اپلیکیشن‌های مختلف و مناسب استفاده کنید. برای دریافت پیامک هم مانند ارسال پیامک برنامه‌های کاربردی متعددی وجود دارد. به‌عنوان‌مثال ارسال پیامک از طریق برنامه‌هایی مانند پنل اس ام اس یا افزونه پیامک وردپرس انجام می‌شود و  SMS Forwarder یکی از برنامه‌های دریافت پیامک است. برای آشنایی بهتر با نحوه عملکرد اپلیکیشن اس ام اس فوروارد مطالعه بخش بعدی به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

11:03:2311:03:2411:03:27

دریافت پیامک های سیم کارت خاموش، با کمک اپلیکیشن SMS Forwarder

یکی از روش‌های دریافت پیامک‌های سیم کارت خاموش کمک گرفتن از نرم افزارها است. شاید نرم‌افزارهای متعددی برای دریافت مسیج‌های تلفن‌های خاموش وجود داشته باشد. اما یکی از پرکاربردترین و دقیق‌ترین آن‌ها SMS Forwarder است. شما می‌توانید با دریافت و نصب این اپلیکیشن روی یک گوشی تلفن همراه همه مسیج‌هایی که برای یک خط خاموش ارسال می‌شود را از طریق آدرس الکترونیک یا همان ایمیل دریافت کنید.

این اپلیکیشن حتی امکان دایورت یک خط را روی چندین خط تلفن همراه دیگر هم دارد و چند نفر هم‌زمان با شما پیامک‌های مورد نظرتان را دریافت می‌کنند. البته این نوع ارسال پیامک هم شامل هزینه‌های اپراتورهای داخلی می‌شود. بنابراین گاهی اوقات که دریافت پیامک هم مانند ارسال آن اهمیت دارد، استفاده از این اپلیکیشن مقرون‌به‌صرفه نیست. کسب‌وکارهای بسیاری وجود دارند که علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیامک از سوی مخاطب هم برای آن‌ها اهمیت دارد. برای اینکه هیچ پیامکی را از دست ندهید بهتر است یک خط اختصاصی تهیه‌کردن و به‌صورت حرفه‌ای نسبت به ارسال و دریافت پیامک اقدام کنید.

دریافت پیامک سیم کارت خاموش

دسترسی به پیامک های سیم کارت درون مودم چگونه است؟

برخی اوقات همه پیامک‌ها به سیم‌کارت‌های خاموش ارسال نمی‌شوند. بلکه بعضی از سیم‌کارت‌ها درون مودم‌های جیبی یا همراه قرار دارند و دسترسی به پیامک‌هایی که از طرف شرکت فروشنده اینترنت ارسال می‌شود.عملاً قابل خواندن نیستند. بهترین راه برای خواندن پیامک‌هایی که برای سیم‌کارت‌های داخل مودم ارسال می‌شود مانند نحوه دایورت پیامک، استفاده از آدرس ایمیل و اپلیکیشن است. برخی از مودم‌های همراه نرم افزاری دارند که با نصب و راه اندازی آن‌ها، پیامک‌های ارسالی را می‌توانید روی گوشی تلفن همراه خود دریافت کنید.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید