آموزش لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

.آموزش لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل

آموزش لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل

آموزش لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل

لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل چگونه است؟ کد لغو تبلیغات ایرانسل چیست؟ پیامک‌های تبلیغاتی و ارزش افزوده در کنار مزایای زیادی که دارند، گاهی به دلیل سو استفاده‌هایی که انجام می‌گیرد، آزار دهنده می‌شوند. در چنین شرایطی شما می‌توانید با بستن پیام تبلیغاتی ایرانسل از ارسال پیامک‌های مزاحم به خط خود جلوگیری کنید. ما در این مقاله از وبلاگ طاها اس ام اس سعی می‌کنیم با روش‌ها و کد حذف تبلیغات ایرانسل آشنا شویم. در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

نکاتی که قبل از لغو پیامک ارزش افزوده و تبلیغاتی ایرانسل باید بدانید

اگر قصد لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل را دارید پیش از هر کاری ابتدا باید تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک ارزش افزوده را بدانید. آن پیامک‌هایی که باعث کسر از حساب و شارژ خط شما می‌شوند، پیامک‌های ارزش افزوده هستند. در مقابل پیامک‌های تبلیغاتی بدون هزینه برای شما ارسال می‌شوند. و نقش مهمی در آگاهی رسانی به شما در مورد محصولات و خدمات مورد علاقه شما دارند. معمولاً این پیامک‌های ارزش افزوده هستند که در صورت سو استفاده با کم شدن پیاپی شارژ حساب یا اضافه شدن هزینه به قبض تلفن همراه باعث آزار شما می‌شوند.

درحالی که پیام‌های تبلیغاتی، به دلیل رایگان بودن و اطلاعات مفیدی که در اکثر موارد مانند تخفیف‌ها، ورود محصولات جدید و … به مخاطبان خود می‌دهند، نه تنها آزار دهنده نیستند بلکه در اکثر موارد کاربردی هستند. لغو پیامک ارزش افزوده ایرانسل به سادگی انجام می‌شود. و شما می‌توانید در کنار دریافت پیام‌های با ارزش و مفید، سرویس‌های ارزش افزوده سودجو را لغو کنید. فراموش نکنید اکثر مردم از پیام های تبلیغاتی رایگان استقبال می کنند و اگر صاحب یک کسب و کار هستید، خرید پنل پیامکی و تبلیغات از این راه می‌تواند یک راه فوق العاده برای کسب درآمد بیشتر برای شما باشد.

آموزش لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل

آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و جلوگیری از کم شدن شارژ

سرویس‌های پیامک ارزش افزوده، سرویس‌های پرکاربردی هستند.که با کسر شارژ از حساب شما، اطلاعات مفید و امکاناتی مانند اخبار روز، سرگرمی، بازی و … را در اختیار شما قرار می‌دهند. این سرویس‌ها کمی با سرویس پیامک انبوه تبلیغاتی متفاوت هستند. و حتی در صورت استفاده درست می‌توانند مفیدتر از پیامک‌های تبلیغاتی باشند. با این حال بعضی از افراد با سودجویی و سو استفاده از این سرویس کاربردی اقدام به ارسال پیام‌های بی ارزش و پر تعداد می‌کنند. به این ترتیب خیلی زود با تمام شدن شارژ خط یا هزینه‌های سنگین در قبض تلفن همراه خود رو به رو می‌شوید. در این صورت بهترین راه برای خلاص شدن از شر این پیامک‌ها، لغو کردن آن‌ها است. شما می‌توانید با استفاده از کد لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل

کد لغو تبلیغات ایرانسل و قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل

ساده ترین راه برای حذف تبلیغات ایرانسل و غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی ایرانسل، استفاده از کد لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل است. برای اطلاع از سرویس‌های ارزش افزوده فعال روی خط خود کافی است تا کد *800# را شماره گیری کنید. به این ترتیب می‌توانید لیستی از سرویس‌های مختلف فعال روی خط خود را مشاهده کنید و گزینه‌های مزاحم را شناسایی کنید. شما می‌توانید با شماره گیری کد *800*2# برای همیشه از شر پیامک‌های ارزش افزوده ایرانسل راحت شوید.

با شماره گیری این کد همه سرویس‌های افزوده شما برای همیشه قطع خواهند شد. اگر قصد ندارید همه سرویس‌ها را حذف کنید. و به دنبال لغو یک سرویس ارزش افزوده خاص هستید، کافی است تا کلمه «لغو» یا «OFF» را از طریق خط خود به سرشماره پیامک سرویس افزوده‌ای که از آن ناراضی هستید ارسال کنید.

به این ترتیب می‌توانید پیامک‌های مفید ارزش افزوده را دریافت کرده و گزینه‌های سودجو و غیر مفید را لغو کنید.

آموزش لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل

لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل؛ روش های مختلف حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

تا اینجا با تفاوت پیامک‌های ارزش افزوده و پیامک‌های تبلیغات انبوه آشنا شدیم. همچنین روش حذف پیامک ارزش افزوده ایرانسل را بررسی کردیم. اگر با توجه به تمام نکاتی که گفته شده قصد دارید تا تمامی پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل را لغو کنید می‌توانید از چند روش زیر استفاده نمایید.

1. کد لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل (همیشگی)

برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل نیز کافی است تا کد دستوری *800*3# را در تلفن همراه خود وارد کنید. این کد در واقع با ایجاد یک بلک لیست از ارسال هر نوع پیام تبلیغاتی به خط شما جلوگیری می‌کند. در این بین ممکن است با غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل، پیامک‌های مهمی که از بعضی از اپلیکیشن ها یا سایت‌ها نیز قطع شوند.

آموزش لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل

2- حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل از برنامه ایرانسل من

شما می‌توانید از اپلیکیشن کاربردی ایرانسل من نیز برای لغو پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل استفاده کنید. برای اینکار بعد از ورود به نرم افزار، گزینه منو (3 خط بالای صفحه) را انتخاب کنید. حالا گزینه پرونده را انتخاب کرده و وارد تب تنظیمات شوید. در این تب می‌توانید گزینه مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی را مشاهده کنید. با انتخاب این گزینه، کافی است تا در صفحه جدید روی غیر فعال سازی بزنید تا تمامی پیامک‌های تبلیغاتی شما لغو شود.

اگر قصد فعال سازی مجدد پیامک تبلیغاتی ایرانسل را دارید کافی است تا مجدداً وارد این صفحه شوید و این بار گزینه فعال سازی به شما نمایش داده خواهد شد. شرایط در همراه اول کمی متفاوت است و بعد از لغو مسیر طولانی‌تری را پیش روی خود دارید.

3. لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل از طریق sms و پشتیبانی

یکی دیگر از روش های حذف تبلیغات ایرانسل، غیر فعال کردن پیامک تبلیغاتی ایرانسل از طریق SMS و تماس با پشتیبانی است. شما می‌توانید با ارسال عدد 2 به شماره 5005 خط خود را وارد بلک لیست تبلیغاتی کنید. و تمامی پیام‌های تبلیغاتی ایرانسل را حذف کنید. علاوه بر این، ایرانسل این امکان را برای شما فراهم کرده است تا از طریق تماس با شماره تلفن 700 و پشتیبانی ایرانسل نیز پیامک‌های تبلیغاتی را لغو کنید. بعد از تماس با پشتیبانی کافی است تا از اپراتور درخواست لغو سرویس پیامک تبلیغاتی ایرانسل را داشته باشید.

دقت کنید در همه این روش‌ها معمولاً زمان کوتاهی در حدود 24 ساعت باید صبر کنید تا درخواست لغو شما از سوی اپراتور انجام گیرد.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید