آیا سامانه پیام کوتاه فروش من را افزایش می‌دهد؟

برخی از مزایای بازاریابی پیامکی

1.ارسال فوری پیامک
در مقایسه با سایر روش‌های بازاریابی، با استفاده از پنل اس ام اس ارسال پیامک به زمان زیادی نیاز ندارد. تنها کافی است متن کوتاه پیامک را آماده و آن را ارسال کنید تا پیامک‌های شما در کمترین زمان ممکن به دست هزاران نفر برسد.


2. تحویل و مشاهده سریع پیامکهای شما
آخرین آمارها نشان از این دارد که میانگین زمان تحویل پیامک به تلفن مخاطبان کمتر از ۱۰ ثانیه است و همچنین افراد زیادی در طول روز مکررا تلفن‌های خود را چک می‌کنند.


3. دریافت بازخوردهای ارزشمند از مخاطبان
طبق تحقیقات ۳۱ درصد از مخاطبان به نظرسنجی‌های پیامکی پاسخ می‌دهند، بنابراین با استفاده از این امکان می‌توانید نتایج بسیار خوبی از مخاطبان به دست بیاوید، مثلا می‌توانید متوجه شوید مخاطبین شما بیشتر چه چیزی دوست دارند یا اینکه نقاط ضعف و قدرت خود را بررسی کنید.


4. سازگاری با انواع تلفن های همراه
پیامک‌ها جز بخش اصلی و عمومی همه موبایل‌ها است و سازگاری پیامک‌ها با انواع گوشی‌های تلفن همراه از ویژگی‌های بسیار مهم بازاریابی پیامکی است.


5. ارتباط مستقیم با مخاطب
این روزها تلفن همراه جز جدایی ناپذیر افراد شده، تلفن‌های همراه تقریبا به طور دائم و در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز همراه ماست؛ به جز گفتگوی مستقیم هیچ راه ارتباطی وجود ندارد که به اندازه تبلیغات پیامکی با مخاطبان مستقیماً در تعامل باشد.


6. ارسال پیامک، مقرون به صرفه و ارزان
ارسال پیامک یکی از ارزان‌ترین روش‌های تبلیغات و ارتباط مستمر با مشتری است. تبلیغات پیامکی نه تنها هزینه‌ی زیادی برای شما نخواهد داشت، بلکه اگر شیوه صحیح آن را استفاده کرده باشید، هزینه ارسال پیامک‌ها به سرعت به شما برمی‌گردد

درنتیجه سامانه پیام کوتاه میتواند فروش شما را آفزایش دهد

پنل اس ام اس فقط برای تبلیغات است؟

با توجه به توضیحاتی که در بالا نوشتیم، شاید شما هم تصور کنید که پنل اس ام اس فقط برای تبلیغات است، درست است بخش عمده‌ای از کاربرد سامانه پیامکی برای تبلیغات است اما در کنار تبلیغات و بانک شماره موبایل موجود، پنل اس ام اس کاربردهای دیگری هم می‌تواند داشته باشد.

مثلا شاید برای شما جالب باشد در بعضی از فروشگاه‌ها زمانی که فاکتور شما صادر می‌شود یک پیامک برای شما ارسال می‌شود و از خرید شما تشکر می‌کنند، برای انجام این کار نیازی به برنامه نویسی پیچیده یا آپولو هوا کردن نیست، کافی است نرم افزار حسابداری را به پنل اس ام اس متصل نمایید. تا بعد از ثبت فاکتور به‌صورت خودکار برای مشتری پیامک ارسال شود.
در سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها استفاده از پنل اس ام اس برای ارسال کد اعتبارسنجی پیامکی متداول‌تر است، همین پیامک‌هایی که به عنوان ارسال پیامک کدفعال سازی به گوشی شما ارسال می‌شود و شما می‌بایست در اپلیکیشن یا وب‌سایت وارد نمایید به ارسال پیامک از طریق وب سرویس معروف است و از طریق پنل پیامک به‌صورت اتوماتیک ارسال می‌شود.
همچنین می‌توانید از سامانه پیامک به عنوان ابزاری برای قرعه کشی پیامکی، صندوق پیشنهادات و انتقادات و نظرسنجی پیامکی استفاده نمایید.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید