9 واژه قدرتمند بازاریابی پیامکی

9 واژه قدرتمند بازاریابی پیامکی

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

9 واژه قدرتمند بازاریابی پیامکی

9 واژه قدرتمند بازاریابی پیامکی

سرویس های پیامکی با محدودیت 456 حرفی خود در هر پیامک ما

را به چالش می شکند که تا حد ممکن مختصر و مفید باشیم و به گونه ای

ما را مجاب ساخته تا با انتخاب درست عبارات و جمله ها دقیقا تیر خود را به قلب هدف بزنیم.

با استفاده از کمی تحقیقات و مطالعه های مربوطه این کار بسیار ساده است تا در قالب محدودیتی که پیامک ها دارند، حرف خود را زده باشیم و چیزی هم از قلم نیفتاده باشد. در اینجا ما برای شما 9 واژه و جمله ی قدرتمند را گرد هم آورده ایم تا شما را به هدفتان برسانیم.

9 واژه ی قدرتمندی که با استفاده از آن ها می توانید بازاریابی خود را دگرگون کنید!

 

9 واژه قدرتمند بازاریابی پیامکی
9 واژه قدرتمند بازاریابی پیامکی

 

 

 

 

 

1- شما!

همه ی اینها بخاطر شماست! این یک عبارت کار کشته و مهم است که میتوان در نوشته اس ام اس آن را گنجاند , چه اس ام اس فردی باشد یا این که این که تجاری و اس ام اس تبلیغاتی باشد . بازاریابی پیامکی از ارتباط ی صمیمی که برقرار می نماید بیشترین استعمال را میبرد و بایستی در تمام انواع ارتباطی از این مزیت استفاده نمود . بطور کلی , برای استعمال از بازاریابی از روش آدرس اینترنتی , نوشته پیام ها می‌تواند به صورت کلی و همگانی باشد و خطابه ی خاصی نداشته باشد ( اگر چه در نوشته آدرس اینترنتی ها هم می بایست از چنین راهکاری جلوگیری کرد ) , اما در نوشته پیام کوتاه ها نوشته را به صورت دوستانه و فردی بنویسید . از این زمینه اطمینان نتیجه ها فرمائید که اخذ کننده بمحض دیدن و قرائت پیام کوتاه شما این قضیه را دریابد که شما به حالت مشخصی خویش آن فرد را مورد خطاب خویش قرار داده اید با استعمال از چنین رویکردی , چه خوبتر که نوشته اس ام اس خویش را هم سازه بر ذوق و شخصیت اخذ کننده ی آن بنویسید .

2- فوق العاده!

شواهد نشان داده اند که علی رغم ضرب المثل ( بهتر از اونیه که حقیقت داشته باشه!

( , یوزرها خدمت های تبلیغاتی به پبام هایی که در نوشته آنها کلمه ی

فوق العاده موجود است به طریق خاصی بیشتر عکس العمل نشان می دهند .

درحالیکه قدرتمندترین واژگان در متن‌ها تبلیغاتی افعالی می باشند

که به خرید و مبادرت درسمت تبلیغ , یوزرها را ترغیب می نمایند البته این کلمه ی

( فوق العاده ( از این ضابطه مستثنا است . بنظر میرسد که ما تحت عنوان آدم , در قبال این کلمه و واژه مجاب به فضولی می شویم که در‌پی آن یک احساس نیاز شدید بوجود میاید تا دنباله ی زمینه را گرفته و بیشتر رمز دربیاوریم . اما بدین نکته نیز اعتنا داشته باشید که مال یا این که سرویسی که آن را با واژه و کلمه ی ( فوق العاده ( خطاب نموده اید حتما فوق العاده باشد تا اس ام اس تبلیغاتی دربردارنده این گزاره نقش خویش را به خیر و خوبی تا پایان ایفا نماید .

3- صرفه جویی!

در دنیای امروزی چند موضوع و واژه وجود دارند که غریزه ی انسانی ما را تحریک می کنند که یکی از آن ها شانسی برای پس انداز بیشتر پول و صرفه جویی بالاتر در هزینه ها است. یکی از قدرتمندترین واژگان تبلیغاتی برای متون بازاریابی استفاده از “صرفه جویی” یا “پس انداز” است که برای نشان دادن تخفیف یا یک پیشنهاد عالی می توان از آن استفاده کرد. البته تنها برای مسائل مالی کاربرد ندارد چرا که مردم مدام درحال جستجو برای یافتن راه های تازه به منظور صرفه جویی در زمان هستند، پس مطمئن شوید که استفاده ی مفید و کاربرد گسترده ی این واژه ی قدرتمند را نادیده نگرفته باشید.

4 – همین حال مبادرت کنید!

یک کدام از شایسته ترین روشهایی که با به کار گیری از آن

میتوانید یوزرها را ملزم به پاسخگویی فرمایید این است که در وجود

آنها یک شم ضرورت و شوق ساخت نمایید , و عبارت

( همین حال مبادرت کنید! ( قادر است شما‌را بدین انگیزه برساند .

هیچکس این شم را دوست ندارد که دریابد از چیزی جا باقیمانده است و با قرار دادن یک محدودیت هنگامی برای پیشنهادات خویش این جاذبه و جذابیت را بوجود میاورید . این مورد برای به کارگیری کنندگان از بازاریابی های پیامکی اثبات شده‌است که مشتریان بیشتر از هرچیزی به اس ام اس هایی جواب می دهند که آن‌ها را به صورت بی واسطه در محدودیت وقتی مشخصی ترغیب به خرید می نماید .

5- جدید

6- بخاطره..!

7- تضمین شده!

8- بیشتر!

9- رایگان!

برای اینکه یک پیشنهاد رایگان را تا حد ممکن تاثیرگذار کنیم، از این موضوع اطمینان حاصل کنید که بین محصول خریداری شده و محصول رایگان پیشنهاد شده یک رابطه ی مستقیم وجود داشته باشد تا انجام خرید و قبول این پیشنهاد را منطقی تر و کاربردی تر سازد. برای نمونه پیشنهاد یک ساک ورزشی رایگان در ازای ثبت نام دوره ی 12 ماهه در باشگاه ورزشی به مشتریان این فرصت را می دهد تا در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنند و برای خرید یک ساک ورزشی مشکلی نداشته باشند. نوشیدنی های رایگان، که در نمونه ی آورده شده ی دوم قابل مشاهده هستند، در محیط رستوران و پس از خوردن غذا به نظر پیشنهادی منطقی و مناسب می رسد.

 

9 واژه قدرتمند بازاریابی پیامکی

خرید پنل اس ام اس طاها پیشنهاد ما برای راه اندازی سیستم پیامکی شماست.

همین الان شروع کنید

شهر هوشمند اینترنتی

سرور طلایی

شهر شوشمند اینترنتی

وب طلایی

۱. اصلی

2. ثبت نام

۳. تعرفه و امکانات

۴. آزمایشگاه 

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید