5 عادت اعجاب انگیز در برقراری ارتباط پیامکی کارآمد

5 عادت اعجاب انگیز در برقراری ارتباط پیامکی کارآمد

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

5 عادت اعجاب انگیز در برقراری ارتباط پیامکی کارآمد

5 عادت اعجاب انگیز در برقراری ارتباط پیامکی کارآمد

مطمئنا برای شما نیز پیش آمده است که برخی مکالمات، صحبتهای کوتاه

یا پیام های دریافتی را هرگز فراموش نکرده باشید. در این مواقع کافی است یک جمله یا حتی چند کاراکتر را خوانده و در دل بگویید “وای، چقدر این حرف جالب بود!”. در این مواقع آنچه اهمیت دارد لزوما همواره هم روش ارتباطی نیست بلکه شیوه بخصوص بیان پیام مهم است.

 

 

 

 

5 عادت ارتباط پیامکی

1-پایگاه داده ای از مشتریان خود داشته باشید

توجه داشته باشید در صورتیکه مردمان از چیزی خوششان نیاید

از آن استقبال نمیکنند , همین مسئله در زمینه‌ی اخذ اس ام اس با محتوای تحمیلی نیز راست گو است . کمپین اس ام اسی شما باید از قواعد بازاریابی اذن ای تبعیت نماید . به لهجه معمولی , ارسال اس ام اس بایستی صرفا به اشخاصی صورت بپذیرد که با اخذ پیام از جانب شما موافقت کرده اند و شماره تماس خویش را از روش روزنامه اس ام اسی وبسایت یا این که منابع دیگرتان به مقر داده مشتریان افزوده اند .

2-معرفی

افراد دوست ندارند پیام از اشخاص ناشناس دریافت کنند. مغز انسان ها به صورت خودکار این نوع پیام ها را نادیده گرفته و آنها را اسپم می انگارد. در نتیجه، کارامدی کمپین های بازاریابی تان پایین آمده و به تدریج حس می کنید زحماتتان نتیجه ای ندارد. بنابراین بهتر است به دقت مشخص کنید که در بخش نمایش اسم فرستنده روی گوشی دریافت کنندگان پیام هایتان چه عبارت یا کلمه ای ظاهر شود. هشدار : از شماره ارسال کننده تصادفی استفاده نکنید.

3 – فردی سازی و هدفگیری

هرچه بیشتر در خصوص مشتریانتان داده ها کسب فرمائید ,

میتوانید کیفیت پیام هایتان را هم ارتقاء بدهید . اذن بدهید زمینه را

با ذکر مثالی روشن خیس کنیم . برخورد خودتان را نسبت به

تماس های تلفنی درنظر بگیرید که شخص آنطرف خط نام شمارا به

گویش میاورد , قاعدتا نسبت بدین تماس ها جواب می دهید مگر

نه؟ذهن انتخاب گرا هم به همین ترتیب فعالیت می نماید . برای این‌که کاری فرمایید ارتباطات اس ام اسی تان با مشتریان هم موقعیت فردی به خویش بگیرد میتوانید از فیلدهای داده ها فردی به کارگیری فرمائید و به جای ( سلام! ( از ( درود آقای . . . . ! ( بهره بگیرید . بدین ترتیب نه فقط احساس مثبت فراوانی از نظر اخذ کننده ایجاد می شود بلکه مانع روانی بین فرستنده و گیرنده هم کاهش می یابد . افزون بر این , کسب کردن و گردآوری اطلاعاتی از قبیل سن و سال , شهر , جنسیت یا این که علایق مشتریانتان برای شما فراوان مقرون به صرفه خواهد بود . میتوانید از همین اطلاعات برای جذب شایسته ترین تیم انگیزه از بین اشخاص حاضر در مقر داده به کار گیری فرمائید . صرفه جویی تان در واقع سود به جیبتان وارد می کند!

4-اصل مطلب را بیان کنید

برای بیان آنچه در ذهن دارید 160 کاراکتر در اختیارتان قرار دارد. بله، با همین تعداد کاراکتر هم می شود همه کار کرد! لازم است پیامی که می نویسید بسیار خاص  باشد تا مهمترین محتوا را به اطلاع دریافت کننده رسانده و وی را وادار به عمل سازد. برای رسیدن به هدف یاد شده، در همان جمله اول منفعتی که قرار است نصیب مشتری شود (از قبیل خبر تخفیف یا اعطای گجتی مجانی) را به وی بدهید.

5 – زیاده روی ممنوع

حواستان باشد پیام کوتاه هایتان بدل به کابوس مشتریان نشود!خیلی

خوبتر است که به برنامه روزمره مشتریان احترام گذارده شود و از ارسال

پیام هایی نظیر ( به دکان ما بیایید و خرید کنید! ( آنهم نیمه شب اجتناب

نمایید! از اینکار هیچ سود خیر و خوبی عاید شما نخواهد شد . بدین ترتیب , درحالیکه به طرح ریزی کمپین بازاریابی خویش میپردازید پیام خویش را با فصل یا این که رویدادهای مختص نظیر اعیاد یا این که مورخ تولدمشتریانتان هم خوانی سازید .

5 عادت اعجاب انگیز در برقراری ارتباط پیامکی کارآمد

خرید پنل اس ام اس طاها پیشنهاد ما برای راه اندازی سیستم پیامکی شماست.

همین الان شروع کنید

شهر هوشمند اینترنتی

سرور طلایی

شهر شوشمند اینترنتی

وب طلایی

۱. اصلی

2. ثبت نام

۳. تعرفه و امکانات

۴. آزمایشگاه 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید