5توصیه بازاریابی پیامکی در سال جدید

5توصیه بازاریابی پیامکی در سال جدید

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

5توصیه بازاریابی پیامکی در سال جدید

5توصیه بازاریابی پیامکی در سال جدید

بازاریابی پیامکی یکی از ساده ترین و رایج ترین ابزارها برای ارتباط با

مشتریان است و شرکت ها می توانند از این ابزار مفید استفاده کنند. ما در این مطلب چند توصیه مهم برای شرکت ها داریم تا آنها با وجود پیام رسان های جدید نیز بتوانند از مزایای سرویس پیام کوتاه به خوبی بهره مند شوند.

 

5توصیه بازاریابی پیامکی در سال جدید
5توصیه بازاریابی پیامکی در سال جدید

 

 

 

 

   1. استراتژی داشته باشید

ساده بودن یک چیز به این معنا نیست که آن به استراتژی نیاز ندارد و

بازاریابی پیامکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای کسب بهترین نتایج

شما باید یک استراتژی برای بازاریابی پیامکی خود تهیه کنید، دقیقاً همانند استراتژی که برای کمپین های بازاریابی دیگر خود یا در واقع برای هر حوزه تجاری خود تهیه می کنید. یک روش مناسب استفاده از اهداف هوشمند است، اهدافی که خاص، قابل سنجش، قابل دست یابی، واقع گرایانه و محدود در زمان باشند.

2. مشتریان خود را بشناسید

چقدر مشتریان خود را می شناسید؟ نوع جذب مشتریان شما چه از طریق اینترنتی یا داخل مغازه و یا هر روش دیگری که باشد اطلاعات نکته کلیدی محسوب می شود و هرچقدر شما درباره مشتریان خود بیشتر بدانید بهتر می توانید آنها را با بازاریابی پیامکی هدف گذاری کنید. به خاطر داشته باشید که پیامک به طور ذاتی بسیار شخصی تر از هر کانال بازاریابی جمعی می باشد، بنابراین پیام شما باید افراد را کاملاً به صورت شخصی هدف قرار دهد.

 

3 . زمان خویش را زیر در دست گرفتن داشته باشید

پایانی باری که یک پیام کوتاه sms را نادیده گرفتید چه هنگامی بود؟

به جز زمان هایی که تلفن همراه شما در وضعیت

( مزاحم نشوید ( است یا این که زمان هایی که تلفن همراه دردسترس

شما نیست , شما مدام پیاله یکسری ثانیه بعداز اخذ پیام کوتاه آن را گشوده

کرده و میخوانید . حقیقت این است که مردمان یک نیاز درونی به نظارت کردن فوری پیام های خویش شم می نمایند , این یک نکته قابل توجه است که دو جنبه دارااست . از یک طرف , تعیین زمان بندی مطلوب بدین معناست که شما پیام مطلوب را به شخص مطلوب در طول مطلوب میرسانید , مثلا , وقت ناهار زمان قابل قبولی است تا مردمان را به اندیشه تعطیلات بعدی آن‌ها بیندازیم , در شرایطی‌که که اوایل عصر زمان قابل قبولی برای آگهی در رابطه تولیدات یا این که سرویس ها دیگر به حساب آورده می شود . از سمت دیگر , شغل ها رغبت داند تا به گوشی تلفن ها در حین سا‌عتها اداری جواب دهند , مشتریان تجاری ( B2B ) مطمئناً نمی‌خواهند به واسطه پیامکی که در ساعت 5 : 25 دقیقه ارسال شده‌است در سازمان در انتظار بشوند .

  4.  خلاق باشید

اکثر مردم نمی دانند که با سامانه پیامکی، تعداد 70 کاراکتر فارسی و یا 160

کارکتر انگلیسی در اختیار آنها قرار می گیرد، این بدین معناست که فضای بیشتری برای بروز خلاقیت و نشان دادن ذوق و سلیقه شما وجود دارد. مبتکر و جذاب باشید و مطمئن شوید که پیام شما دارای گزینه اقدام به عمل (call to action) مشخص و آسان باشد. از کلمات مناسب و قدرتمند برای کسب نتیجه بهتر استفاده کنید.

5 . لیست خویش را تهیه و تنظیم فرمایید

در هر گونه از بازاریابی هرچقدر مخاطبان بیشتری داشته باشید

درآمد بیشتری خواهید داشت . شما از روش کمپین بازاریابی پیامکی

خویش هرچقدر به اشخاص بیشتری دسترسی داشته باشید بخت بیشتری برای تعامل خوبتر با آن ها خواهید داشت . شایسته ترین روش برای ارتقا میزان مخاطبان از روش داخل سازمانی است . به این ترتیب شما به جای خرید داده ها فرنگی بایستی از اطلاعاتی که از مخاطبان خویش دارید به کار گیری فرمائید و می بایست به‌این تصور کنید که چه‌گونه می‌توانید روشی پیدا فرمائید تا به افرادی که هنوز در لیست بازاریابی پیامکی شما نام نویسی نکرده اند هدف این عمل را بدهید . یک کمپین ( آیا ما می‌توانیم تمام داده ها شما‌را داشته باشیم؟ ( روشی است که می‌تواند برای سال نو مطلوب باشد . صرفا مطمئن باشید که از مشتریان خویش شماره گوشی بگیرید و برای آن ها دقیقاً مشخص و معلوم فرمائید که در چه چیزی نام نویسی می نمایند .

شما همینطور ممکن است بخواهید یک راهکار برای ارتقای داده ها مشتریان تازه انتخاب فرمائید تا در هر جای ممکن شماره های تلفن همراه را دربرگیرنده شود .

5توصیه بازاریابی پیامکی در سال جدید

خرید پنل اس ام اس طاها پیشنهاد ما برای راه اندازی سیستم پیامکی شماست.

همین الان شروع کنید

شهر هوشمند اینترنتی

سرور طلایی

شهر شوشمند اینترنتی

وب طلایی

۱. اصلی

2. ثبت نام

۳. تعرفه و امکانات

۴. آزمایشگاه 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید