3دلیل استقبال مشتری‌ها از بازاریابی پیامکی

3دلیل استقبال مشتری‌ها از بازاریابی پیامکی

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

3دلیل استقبال مشتری‌ها از بازاریابی پیامکی

3دلیل استقبال مشتری‌ها از بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی موثرترین روش شناخته شده در عالم است .

مشغول نمودن مشتریان در روند بازاریابی معضل مضاعف بزرگیست .

بازاریاب‌‌ها همواره با بحران یافتن شیوه های تازه وخلاقانه برای رساندن پیام‌ها به مشتریان حاضر و مشتری‌های بالقوه روبه روهستند ; در حالی که هم‌زمان بایستی مطمئن شوند این کارایی آن ها نتیجه‌ میدهد . یک راه‌حل عملی ابتدایی این است که خویش را جای مخاطب قرار دهید و نظیر وی تصور کنید , خویش را با الگو‌های نو خرید و پرداخت آن‌ها هماهنگ فرمایید و متوجه گردید آن‌ها بیشتر در چه مکان‌هایی در‌پی تولید ها مورد نیازشان میگردند .

3دلیل استقبال مشتری‌ها از بازاریابی پیامکی
3دلیل استقبال مشتری‌ها از بازاریابی پیامکی

 

 

 

 

دلایل محبوبیت بازاریابی پیامکی

1 – نرخ بالای تماشا پیام کوتاه نسبت به نشانی اینترنتی

و سازش با تمام تلفن‌های همراه
نرخ گشوده شدن پیامک‌ها فراوان بالاست : ۹۹ درصد پیامک های

دریافتی تا ۳ دقیقه بعد از اخذ گشوده می گردند . این در حالی است که ایمیل‌های

تبلیغاتی برای تخفیف‌‌های روزمره ۱۹ درصد و تبلیغ‌‌های خیریه ۴۶ درصد نرخ گشوده شدن دارا هستند .

علاوه بر این , بر عکس ایمیل‌ها که برای تماشا شدن به نوعی برنامه احتیاج دارا هستند برای مشاهده‌ی اس ام اس نیاز به نصب هیچ برنامه‌ای نیست و پیامک‌ها همواره به به عبارتی صورتی که ضروری است تماشا میگردند . فرقی ندارد که مشتری از چه دستگاهی به کارگیری می‌نماید .

نرخ گشوده شدن مضاعف بالا و سازش با همه‌ی سیستم‌عامل‌ها یک فایده‌ی دیگر هم به همراه دارااست : یک نشانی اینترنتی ممکن است زمان متعددی برای مثال تعدادی روز و یا این که چه بسا یک سری هفته در اینباکس فرد بماند تا بالاخره بوسیله وی بازدید شود , در حالی که قالباً صاحبان کسب و کار‌‌های اینترنتی تخفیف‌‌های کوتاه زمان در حیث میگیرند . این زمینه سبب میگردد به کارگیری از اس ام اس زیاد مطلوب خیس باشد .

2- امکانات بی رقیب بازاریابی پیامکی

بدیهی است که می‌توان از بازاریابی پیامکی در کنار دیگر استراتژی‌های بازاریابی مانند شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی، وبسایت و سایر کانال‌های ارتباطی استفاده کرد. اما استفاده از پیامک روشی برای دسترسی آنی و لحظه‌ای به بازار هدف به شما ارائه می‌کند. این روش برای آگاه‌سازی مشتری از تخفیف‌‌های لحظه‌ای، اعلامیه‌های سریع و اطلاع‌رسانی‌های به موقع ایده‌آل است. بسیاری از اوقات ایمیل، توییتر و یا پست‌های فیسبوک این تاثیر گذاری را ندارند. حفظ مشتری‌های فعلی با استفاده از پیام کوتاه بسیار راحت‌تر و موثر تر از رسانه‌های دیگر است.

3- بازاریابی پیامکی از هر شیوه‌ی دیگری مستقیم‌تر است.

اکثر ما بدون همراه داشتن تلفن همراهمان منزل را ترک نمی‌کنیم. در واقع احتمالا در تمام طول روز تلفن‌های همراهمان در دسترس و در فاصله‌ی کمی از ما قرار دارند. جدا از ملاقات رو در رو با مشتری‌ها یا تماس تلفنی با آنها، ارسال پیامک بهترین و مستقیم راه برای اطمینان از این است که پیام شما به فرد مورد نظر و در زمان مورد نظر شما می‌رسد.

در صورت استفاده‌ی اصولی و بهینه‌، بازاریابی پیامکی برای کسب و کار

شما معجزه می‌کند. وقتی مشتری‌های شما از موبایل‌هایشان برای کار‌های متعددی از جمله انجام امور روزمره، ارتباط با سایرین، خرید، یادگیری و صدها فعالیت دیگر استفاده می‌کنند؛ اگر بتوانید در تلفن همراه آنها جایی پیدا کنید، در زندگی روزمره‌ی آنها مکانی دائمی پیدا خواهید کرد و خواهید توانست آنها را به مشتریان ثابت خود تبدیل کنید.

3دلیل استقبال مشتری‌ها از بازاریابی پیامکی

خرید پنل اس ام اس طاها پیشنهاد ما برای راه اندازی سیستم پیامکی شماست.

همین الان شروع کنید

شهر هوشمند اینترنتی

سرور طلایی

شهر شوشمند اینترنتی

وب طلایی

۱. اصلی

2. ثبت نام

۳. تعرفه و امکانات

۴. آزمایشگاه 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید