ماژول پیامک چیست؟2

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

ماژول پیامک چیست؟

ماژول پیامک چیست2

ماژول پیامک چیست؟2

انواع ماژول ارسال پیامک

ماژول‌های ارسال پیامک به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که هر یک کاربردهای مختلفی دارند و مزایای زیادی را در اختیار شما برای رشد کسب و کارتان قرار می‌دهند. شما می‌توانید با قیمت کمی انواع ماژول پیامک را خریداری کنید و از این مزایا بهره مند شوید.  به طور کلی انواع ماژول پیامک را می‌توان به دسته‌های زیر تقسیم کرد:

ماژول ارسال پیامک انبوه

با استفاده از ماژول ارسال پیامک انبوه می‌توانید پیامک‌های انبوه (Bulk SMS) را برای افراد یک صنف خاص، یک منطقه خاص یا … که مخاطبان یا مشتریان بالقوه شما هستند پیامک ارسال کنید. در صورتی که از خط خدماتی استفاده نمایید پیامک‌های شما در بلک لیست نخواهند ماند و به دست تمام مخاطبان می‌رسند. در این رابطه پیشنهاد می‌کنیم مقاله عدم دریافت پیامک همراه اول را مطالبه کنید.

ماژول ارسال پیامک رنجی

در ارسال پیامک رنجی می‌توانید به یک رنج خاص از شماره‌های همراه پیامک ارسال کنید. برای مثال برای ارسال پیامک به تمامی شماره‌هایی که در محدوده 09122450000 تا 09122459999 قرار دارند می‌توانید از این روش بهره ببرید.

ماژول ارسال اس ام اس مناسبت

برای ارسال پیامک در یک زمان یا تاریخ خاص می‌توانید از ارسال پیامک مناسبت استفاده کنید. برای مثال ارسال پیامک در روز پدر، یا مادر به مخاطبان می‌تواند ارتباط قوی بین برند شما و مشتریان ایجاد نماید.

ماژول ارسال پیامک سریع

ماژول ارسال پیامک به شما این قابلیت را می‌دهد تا برای ارسال پیامک در تعداد کم از ارسال پیامک سریع استفاده کنید. این گزینه برای ارسال پیامک گروهی همچون گروه کوهنوردان، اعضای یک تیم یا ساکنین مجتمع‌های مسکونی مناسب خواهد بود.

ماژول ارسال پیامک منشی تلفنی

شما می‌توانید از ماژول پیامک در کنار تلفن ابری خود نیز استفاده کنید و با اتصال تلفن ابری به پنل پیامک، کارهایی مانند ارسال پیامک تشکر به کاربر بعد از اتمام مکالمه را به صورت خودکار انجام دهید.

ماژول پیامک چیست2

ماژول پیامک چیست؟2

چگونه از ماژول ارسال پیامک استفاده کنیم؟

حالا که با انواع کاربردهای ماژول پیامک آشنا شدیم، نوبت به نحوه استفاده از از ماژول پیامک و ارسال اس ام اس از طریق آن می‌رسد. برای استفاده از ماژول پیامک ابتدا به یک پنل پیامکی یا وب سرویس پیامکی نیاز دارید که ماژول به آن متصل شود.

سپس کافی است تا اطلاعات افراد دریافت کننده پیامک را وارد ماژول نمایید. به این ترتیب می‌توانید انواع پیام‌های تبریک، پاسخگویی خودکار و …. را ارسال کنید.

ماژول ارسال پیامک به شما امکان وارد کردن مشخصات ثابت و متغیر در ماژول‌های پیامکی وجود دارد. این موضوع باعث شده تا کاربردهای ماژول پیامک افزایش پیدا کند. برای مثال شما می‌توانید برای صندوق خانوادگی خود یک پنل پیامکی تهیه کرده و اطلاعاتی مانند نام، تاریخ قسط، تاریخ تولد و غیر را به ماژول پیامکی بدهید.

بعد از این به صورت خودکار پیامک اخطاریه یا سررسید اقساط برای افراد صندوق ارسال می‌شود. این تنها یکی از هزاران کاربرد ماژول پیامکی است که باعث محبوبیت آن شده است.

طاها اس ام اس، ارائه کننده بهترین پنل پیامکی در ایران

در این مقاله با ماژول پیامک آشنا شدیم و سعی کردیم به سؤال ماژول پیامک چیست پاسخ دهیم.

شما می‌توانید با خرید پنل پیامکی از طاها اس ام اس و واردکردن تنظیمات مورد نیاز خود در ماژول پیامکی به کسب و کار خود رونق دهید و ارتباط قدرتمندتری با مشتریان خود ایجاد نمایید.

 

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید