سامانه پیامک بسیج

سامانه پیامک بسیج

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

سامانه پیامک بسیج

 

 

سامانه پیغامک بسیج – ارسال پیغامک پایگاه بسیج

پایگاه‌ بسیج یکتا از مهم‌ترین مراکز فرهنگی هست که مراسم و کنگره‌های زیادی در رهستای توسعه دانش و ایجاد ارزش‌های فرهنگی در پایگاه بسیج برگزار می‌کند. اطلاع‌رسانی برای کلیت اعضای پایگاه بسیج از راه تلفن غیرممکن هست از این رو خرید یک نظام پیغامک برای صرفه جویی در وقت و اهمه صحیح اطلاع رسانی برای هر پایگاه بسیج بایسته هست.

پایگاه بسیج همواه مراسمات انبوهی برگزار می کند که شکوه برگزاری مرسمات وابسطه به حضور اعضای پایگاه بسیج هست، شما با خرید نظام پیغامک بسیج همواره می توانید اعضای پایگاه را در جریان اقدامات سپریدن شده قرار رویت و با ارسال پیغامک انبوه به اعضای بسیج در بین اعضای بسیج شوق و شوق شرکت در مراسمات را ایجاد نمایید.

ارگان بسیج برای اطلاع‌رسانی کنگره و مراسمات به اعضای پایگاه بسیج از نظام پیغامکی بسیج بهره‌گیری می‌کنند و پنل پیغامک بسیج به احد از ملزومات مهم در دفاتر بسیج تبدیل شده هست. در این نوشتار می‌خواهیم در مورد هستفادههای پنل پیغامک بسیج با شما صحبت نماییم و یک کدتخفیف(ارزشمند) برای پنل اس ام اس بسیج در باور گرفته‌ایم، بعد به حادثه ما بمانید و تداوم مقاله را مطالعه نمایید.

هستفادههای پنل اس ام اس بسیج
پنل اس ام اس بسیج می‌تواند فرایند اطلاع‌رسانی مراسم برای اعضا پایگاه بسیج را به ساده کند. در اینجا چند نمونه از هستفادههای پنل پیغامکی بسیج تألیف شده هست.

• اطلاع‌رسانی برای اعضای پایگاه بسیج جهت اعلام محیط‌ مراسم و کنگره

• ارسال پیغامک تبلیغاتی برای اعضای پایگاه بسیج

• ارسال پیغامک فرهنگی و اطلاع‌رسانی به اعضا پایگاه بسیج

• برگزاری مسابقات پیغامکی

• ایجاد سیستم انتقادات و قبلنهادات پیغامکی برای پایگان بسیج

سامانه پیامک بسیج
سامانه پیامک بسیج

• شادباش- شاباش جشن ها مذهبی به اعضای پایگاه بسیج

• ارسال پیغامک هفتگی فرهنگی برای اعضای بسیج

• ارسال پیغامک در سطح شهر برای فرهنگ‌سازی و بزرگداشت یادواره شهدا

• اطلاع‌رسانی از برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های نو

• ارسال خوکار پیغامک شادباش- شاباش زایش برای اعضای پایگاه بسیج

• ارسال پیغامک گرامیداشت هفته پدافند مقدس، دهه فجر، 22 بهمن و….

با پروا به اینکه دفاتر بسیج یک ارگان رسمی هسسریع، برای نظام پیغامک پایگاه بسیج یک خط خدماتی با قابلیت ارسال پیغامک به بلک فهرست در پنل اضافه می‌شود با این خط می‌توانید پیغامک‌های اطلاع‌رسانی را به اعضای پایگاه بسیج ارسال نمایید، حتی در صورتی که مخاطب شما گرفتن پیغامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشند پیغامک برای مخاطب ارسال می‌شود.

هدیه برای شما: دفاتر بسیج با وارد نمودن کدتخفیف basij می‌توانند از 20% تخفیف در خرید نظام پیغامکی بسیج برخوردار شوند.(همین اکنون پنل پیغامک را سفارش دهید)
همچنین ذکر این باره ضروری به باور می‌رسد؛ با پروا به اهمیت محرمانگی اطلاعات در پایگاه بسیج بهتر هست از یک سامانه پیغامکی مطمئن خرید پنل پیغامک بسیج را سپریدن دهید، قبل از خرید سامانه پیغامک برای بسیج از سمبول(لاتین) اعتماد الکترونیک، گواهی تایید وزارت ارشاد و عضویت در انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی مطمئن شوید.

ویژگی ها

پنل پیغامک مادام زندگی ( life time )

فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید

ارسال سریع پیغامک به بلک لیست

ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد

حائز مظهر اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

حمایت حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته بدست کارشناسان حرفه‌ای

سامانه پیامک بسیج طاها اس ام اس

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید