احراز هویت سایت و اپلیکشن با ارسال وریفای کد

فهرست مطالب

سامانه پیام کوتاه طاها اس ام اس
Golden Web .iR

احراز هویت سایت و اپلیکشن با ارسال وریفای کد

امروزه احراز هویت کاربران در سایت ها و اپلیکیشن ها برای برنامه نویسان و استارتاپ ها بسیار حائز اهمیت و ضروری است. احراز هویت پیامکی و صوتی از طریق وب سرویس های پیامکی و صوتی انجام می­شود که این امکان در سامانه طاها اس ام اس فراهم شده است. برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب یا اپ می­توانند با ارسال پیامک فعال سازی در چهارچوب رمز یکبار مصرف اوتی پی(OTP) به شماره های تمامی اپراتورها که حتی جزو خطوط بلک لیست هستند، در کسری از ثانیه کد اعتبار سنجی ارسال کنند.

در سال های گذشته این قبیل اعتبار سنجی ها از طریق ایمیل انجام می­شد، اما در حال حاضر به دلیل امنیت و سهولت بیشتر کاربران، از پیامک استفاده می­شود. علت این موضوع در دسترس بودن تلفن های همراه و نحوه ارسال ساده با سرعت بالای پیامک به مخاطب و کاربران است. با توجه به اینکه از عمر تکنولوژی پیامک بر روی گوشی های موبایل ۲۷ سال می­گذرد، هنوز تکنولوژی sms، ساده، در دسترس و ارزان ترین است و در حال حاضر بیشترین نقش در ارتباطات سریع را دارد.

اهمیت سرعت ارسال کد اعتبار سنجی و OTP :

بدترین اتفاق ممکن این است که کاربر شما زمان زیادی در انتظار کد اعتبار سنجی ثبت نام خود بماند، این موضوع یعنی خداحافظی با کاربر برای همیشه و از دست دادن یک فرصت برای صاحبین کسب وکار. این امکان که کاربر با گذشت زمان، مجدد برای دریافت کد به شما مراجعه کند خیلی پایین است و اگر هم این اتفاق بیفتد حسی که در تجربه اول به کاربر القا شده، شما را مجموعه ای ضعیف در خاطر کاربر ماندگار می­کند.

همچنین اگر شما برنامه نویس باشید حتما به این موضوع برخورد کرده اید که اپلیکیشن مورد نظر خود را برای تائید در اپ استور ها ارسال کرده اید و به دلیل دیر ارسال شدن یا ارسال نشدن کد اعتبار سنجی یا همان  otp رد شده است، این نشان می­دهد که سرعت ارسال پیامک، یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای جلب رضایت کاربران است و کار برنامه نویسان را هم تحت الشعاع خود قرار می­دهد. این نوع پیامک ها از طریق وب سرویس پیامک طاها قابل ارسال هستند و پیامک ها بدون تاخیر و در کسری از ثانیه ارسال می­شوند. برای اطلاعات بیشتر درباره سامانه پیامک طاها اس ام اس و مشاوره رایگان میتوانید با شماره تماس 05137122669 تماس بگیرید.

 

خرید پنل پیامکی

دستگاه ذخیره شماره موبایل

مرکز تخصصی طراحی و چاپ

شهر هوشمند اینترنتی

طراحی وبسایت

سرور طلایی

تبلیغات شبکه های اجتماعی

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x

Login

جهت ورود هر سامانه کلیک نمایید